7935 entry daha
  • 2000 yılında programına izleyici olarak katıldığım televizyoncu. okul organizasyonu düzenleyip bir otobüs izmir'den yola çıktık. akşam üzeri stüdyoya vardık. bize kapıda verilen minderlere oturup programın başlamasını bekledik. yarım saat sonra okan bayülgen stüdyoya geldi karşımıza bir sandalye çekip oturdu. "evet arkadaşlar, ege'nin en esprili çocuğu hanginiz?" diye sordu. bir kişi parmak kaldırdı. okan o kişinin stüdyodan çıkmasını, onu istemediğini söyledi. herkes şok oldu. çocuk ciddi ciddi kalkınca okan, "otur otur, şaka yaptım. ama sakın program sırasında konuşup espri yapmaya çalışma" dedi.
    daha sonra ön sıradaki tüm erkekleri kaldırıp ön sıraya komple kızları aldı. program başladı, kakara kikiri bitti. bittikten sonra okan'la fotoğraflar çekildik. özellikle 2 şey çok dikkatimi çekti. birincisi, boyu tahmin edemeyeceğiniz kadar kısa. bu kadar kısa olduğunu bilmiyordum. gerçekten şaşırdım. ikincisi ise okan bayülgen müthiş iyi ve mütevazı bir insan. açıkçası buna da çok şaşırdım.
    (bkz: zaga)
2637 entry daha
hesabın var mı? giriş yap