• ''türkiye'nin ilk tıp, diş hekimliği ve sağlık bilimleri eğitim kompleksi'' olacağını iddia fakülte.

evet, ben bir şey demiyorum...
  • istanbul aydın üniversitesi tıp fakültesi'yle birlikte ülkemize sonunda dayak yemeyi gerçekten hak eden doktorlar yetiştireceklerdir.
  • hukuk öğrencileri için gündemde olan avukatlık sınavına benzer sekilde, pratisyen hekim olmak icin bile ayrı bir doktorluk sınavını zaruri kılacak bölümdür.
    para kazanmak için insanların sağlığını tehlikeye atmak en hafif tabiriyle etik olmayan bir yaklaşımdır.
  • okuyanlardan birinin yeşillendirmesini beklediğim fakülte.
  • sikimsonik doktorculuk oynama amaçlı kurulan bir fakülte daha. bilim nedir sağlık dersleri nerelerde öğrenilir, nasıl öğrenilir? bugün maket kafatasıyla kranium öğrenen, plastinat kadavra diye götünü yırtan doktorculuk kurslarında dokularla tanışıklığı çok çok az olan hekimler yetişmekte. sonumuz hayır olsun.
  • reklamlarına söylemlerine bakınca * gibi görünen içi herşeyiyle tisssss olan fakülte.
  • hem öğretim üyelerinin hem de öğrencilerin uzak durması gereken fakülte. özellikle temel bilimlerdeki içler acısı kadrosu, yetersiz curriculumu, olmayan labları ile gidilmemesi gereken bir okul. öte yandan yalnızca fakülte bazında değil üniversite bazında da iyi öğretim üyesi kaçırmakta 1 numara.
  • kızlarının güzel olduğunu söylüyorlar ( bi arkadaştan duydum )
hesabın var mı? giriş yap