• bayburt olabilir, çünkü kimsenin, bayburt'un nerede olduğuyla ilgili bir fikri yok.
  • malkara.neden dersen süper zeki yol inşaat mühendisleri şehre tüm giriş çıkışları kapattı. düşman giriyim de şu güzide malkarayı işgal ediyim dese tek sanayi girişi var aklı olanda o yola zaten tank top sokmaz tüm alt takımlar hükümet binasının önüne kadar dağılır.yok ben hayrabolu tarafından gelirim diyen düşmanlarda roman mahallesinden çıkamazlar haberleri ola...
  • 1 ay öncesine kadar kendi memleketim olan konya ili bozkır ilçesi olarak düşünüyordum ben bu yeri.

öyle bir yer düşünün ki en yakın il merkezi 100km uzaklıkta, toros dağlarının tam içerisinde, merkezinin 4 tarafı da dağlarla çevirili bir ilçe. kışın kar çok yağınca köylerine 1 haftadan fazla erişilemeyen, ilçe merkezinde 3 gün elektriklerin kesildiği, devlet tarafından zorunlu hizmet bölgesi ilan edilen bir ilçe.

gel gör ki geçen ay memlekete gittiğimde her yerde suriyeli vardı. hatta köylerde çoban olarak da çalışıyorlarmış. bırak ilçe merkezini adamlar 1800 rakımlı dağ köyünü bulmuşlar.

suriyeliler bulabiliyor ise düşman çok rahat bulabilir. bulunca ne yapacağını bilmiyorum ama sonuçta artık güvenli değil.

tanım: suriyelilerin bulabildiği her yerleşim birimi düşman tarafından da çok rahat bulunabilir. bu nedenle güvenli yer yoktur bana göre.
  • yazayımda ilk savaşta amına koyun
  • kemer country. siteden olmayanı güvenlik içeri almıyor çünkü
  • ankara'daki patlama alanı valla bak. ankara adliyesi ile arasında 1 kilometre, emniyet arasında 1 kilometre, mit arasında ise 3 kilometre mesefa var. patlamanın oldugu yer ile ankara büyükşehir belediyesi arasında 200 metre ve merkez bankası arasında 500 metre bulunuyor.
  • bayburt değildir. ülkesi işgale uğrarken kaçıp saklanan kişileri, o yörenin halkı ağır bir yenilgiye uğratabilir. demedi demeyin.
  • (bkz: bilecik) ya da (bkz: bayburt) bilecik diye bir yerin olup olmadığı belli değil, bayburtu zaten siz bile bulamayabilirsiniz, yola erken çıkın.
  • (bkz: on milyon kere açılan başlıklar)

lan hayır bir de yapılan şakalar hep mi aynı olur. hepsine ayrı ayrı koptum çok orjinaller gerçekten.
  • anadolu'da kan aktı mı kimse kaçamayacağı için olmayan yerdir.

(bkz: kurtuluş yok tek başına ya hep beraber ya hiçbirimiz)
hesabın var mı? giriş yap