• star'da yayınlanan program. bu ara mavi balina mı ne saçma sapan bi konu var onun üzerinde duruyorlar.

balçiçek ilter inanılmaz derecede amatör bir şekilde sunuyor programı.

bir de şu an bağlanan çocuk bariz bir şekilde yalan söylüyor ve oyunu oynadığını düşünmüyorum. bi diyo intihar falan yok, bi diyo 10. görevdeyim bi diyo görevleri hatırlamıyom. yok işte virüs atıyolar bilgisayara, gece 4.20'de kalkıp korkunç video izlemeyi kast eden soruya cevaben: 2.5-3'te kalkıyomuşum gece kendi kendime konuşuyomuşum falan abuk sabuk bi sürü şey.
  • bugün rastladığım program. bir telefon bağlantısında, mavi balina oynayan arkadaşının intiharına tanık olduğunu iddia eden bir kız vardı. samimiyetsiz ve gereksiz yere seksilik kasan psikologumsu yeşim akıncı ile bu balçiçek hanım, "ay senin gözünün önünde mi intihar ettiiğğ" diye bi tizlendiler. balçiçek elini yüzüne kapattı, yaşaması planlanan birkaç saniyelik şokunu da samimiyetsiz ve figüranca yaşadı. o an mevzuya inanacağım varsa da gitti bitti. gitsin bu, bir müge tırnağı değil.
  • kabataş'tan da canlı yayın yapmasını beklediğimiz program.

şu da olabilir tabii, programın adı "asparagas" olarak değiştirilebilir.
  • şu an kumandayı almaya o kadar üşendiğimden dolayı biraz izlemiş olduğum kayıpları bulmaya çalışan program.

bir tane kız var, 2 aydır kayıpmış, zorla kaçırılmış. kıza telefonla ulaştılar. kızı annesiyle-ablasıyla konuşturuyorlar. konuşma aynen şu şekilde :

kız : annee, annee (ağlıyor). nasılsın anne?
    annesi : kızım, hiç öyle oturuyorum sen ne yapıyorsun, ağlama bak kurtarıcam seni.
    kız: ben de oturuyorum anne. tamam anne. (ağlıyor)

ek tanım : düşük bütçeli cast programı.
  • düşük bütçeli cast programı değildir. bu tür programları savunmak adına söylemiyorum bunu.

öncelikle; olaylar adli vakalardır. polis, jandarma, savcılık bu tarz olayları zaten ihbar kabul edip harekete geçmektedir. bashi geçen kız da jandarma ekipleri tarafından düzenlenen operasyonla bulunup ailesine teslim edilmiştir. yani ortada bir kast olsa kolluk güçlerini boş yere uğraştırmadan dava açılır.

bilgi sahibi olmadan fikir beyan etmeyin.
  • şu anda star'da rastladım. genç kızın cesedi bulunmuş, üzülmüş moduna bağlamış, hıçkırıklarla ağlıyor, itici-hunhar sesli bir adam konuya giriyor, üzgün suratlı, silikonla doldurulmuş dudaklı, şuh bir kız poz kesiyor arka planda... saçlarını arkaya atıp iki laf ediyor.
    balçiçek hanım, öldürülen kızın cesedini - detayları anlatıyor izleyicilerine utanmadan, öldürülenin yakınlarına saygı duymadan...aslında zaferini kutluyor, reklamını yapıyor suratına taktığı üzgün maskelerle!
  • arka plandaki köfte dudaklı erotik kadın heykelini değiştirmişler aynı tipte ara-sıra konuşan başka bir şey oturuyor şimdi orada.
  • çok başarısız bir müge anlı takliti. an itibariyle programında bulunan iki elemanın suçlu olmasını ister gibi bir hali var.

saçma sapan sorular, yok görgü tanığı niye 2 saat sonra gitmiş hemen gitmeliymiş onlar suçluymuş. yok cenazeye niye gitmemiş? ulan yok böyle bir şey. yolda bir kaza gördünüz, sonradan öğrenndiniz ki arabanın çarptığı yaya ölmüş. cenazeye kaçınız gider acaba? adama demezler mi birader sen kimsin sana ne oluyor?

videoda bile adamların anlattığı gibi görünüyor olay. ısrarla reyting uğruna iki adamı yok yere terletiyorlar. ha adamlar suçluysa bu söylediklerim de bana kapak olur ki hiç sanmıyorum. insanların yardım etme duygusunu öldürüyorlar.

daha önceki programlarda verdikleri iğrenç detaylara hiç gitmiyorum. gerçekten çekidüzen verilmesi gereken bir program.
  • müge anlı olmaya çalışıp da olamayan, samimiyetsizliği tonlamasından, yüzünden, heryerinden akan kadının programı.

"olay yaratan görüntüler" bu programın vazgeçilmez cümlesi olmuş, ağlayan bi teyze çekiyorlar, olay yaratmasını bekliyorlar. tam 50 iq'lu ev kadını programı. öyle boş şeyler tartışılıyor ki, bunları ülkem insanlarının ne dertleri var görüp ibret almak için izliyorum arada. topluma tırnağım kadar faydaları yok, bir de zararları var.
hesabın var mı? giriş yap