628 entry daha
  • şu adama laf eden taş olur. buradaki insanların beklentisi hem gol atsın, hem de bütün maç iyi oynasın. c. ronaldo'nun bile o istikrarı yakalayamadığı yerde olcay nasıl yakalasın.(olcay ile c.ronaldo'yu kıyaslayacak kadar salak değilim, lakin bütün maç boyunca aynı oyunu oynamak zor) bi de sol açığından sezon boyunca 10 gol 8 asistlik bir verim alıyorsun. daha ne olacak anlamıyorum. ha tamam bazen çok basit pozisyonları kaçırıyor, doğrudur ama pozisyona girmesini de biliyor. bence beşiktaş'ta iyi işler yapıyor.

ha bi de bursa maçında o boş tribünlere koşup beşiktaş seyircisinin ruhuyla o golü kutladı ya, gözüm doldu yeminlen. helal olsun sana.
  • üçüncü sezonunu izliyorum, hala iyi mi yoksa kötü mü bi oyuncu olduğunu çözemedim bu arkadaşın.
  • maç sonrası röportajında "2 pozisyon gaçırdım gafam ordaydı sonra zor olanı yaptım gene" minvalinde bir şey söyledi ve ardından "burdan altuğ abiye, gomşum, selam gönderiyorum. gol atacağımı söylemişti." diye ekledi. altuğ ebini yesinler senin.
  • maç boyunca küfür edip maç sonunda teşekkür ettiğim oyuncu
  • ne zaman izlesem gol atıyor, asist yapıyor. ne zaman okusam küfür yiyor.
  • kinder surpriz yumurta kivaminda adam.

maci semtte izledim bugun, uc kisiydik. arkadasla besiktas'in kanat oyuncularini tartisiyoruz mac sirasinda.

"haci" dedim, "gokhan'a da kerim'e de isinamadim ben bi turlu".

"ya olcay?" dedi arkadas.

dedim "olcay baska hikaye, cikar takar birazdan. butun semt neye ugradigini sasirir, mars soylemeye baslar."

bu hikayenin bastan sona oznesidir iste olcay. 100 kinder alirsiniz aradiginiz oyuncagi bulamazsiniz, 101.de kendi elleriyle teslim eder size.
  • istatistikleri muazzam. istikrarlı. sakatlanmıyor. ama 90 dk boyunca sahada kalacak bir adam değil. 55-60'tan sonra duruma göre alacaksın oyuna, artık gene zoru mu başarır, müthiş sol ayağıylan mı yabıştırır bilemem, katkısını yapsın.

yerine kesinlikle frei düşünülmeli artık, gökhan'ın hırsı, çabası,tekniği, kerim'de de var.

topu aldı mı koşacak, ani yön değiştirebilecek kanat istiyorum anlıyor musun, olcay ve oğuzhan gibi top süremeyen, sürmeye çalışırken topa basıp düşen veya ufak bir omuz darbesiyle üç takla atan adam istemiyorum. futbolcuysan top süreceksin ya bu kadar basit.
  • olcay'i begenirsiniz , begenmezsiniz o ayri konu ama su bir gercek ki olcay'a saygi duymak zorundasiniz. turkiye super liginde ust uste tam 71. macina cikti bu adam hem de ilk 11... arada oynadigi kupa ve avrupa maclarini sayamadim.

ne olursa olsun olcay kendine cok iyi bakiyor. ne bir hastalik ne bir sakatlanma gercek bir profesyonel. ustelik hemen hemen her mac en cok kosanlar listesinde ilk 3'e giriyor.

nazara gelmezse rekora gidecek gibi, 41 kere masaallah sana be olcay.
  • yeni nesil (bkz: tuncay şanlı)
2331 entry daha
hesabın var mı? giriş yap