• bu karakterini devam ettirdiği müddetçe değil trabzon'a fener'e galatasaray'a dahi gitse sempati besleyeceğim futbolcu. bir gün yolu beşiktaş'la bir daha kesişecek bundan eminim.
  • 21. hafta' da 0-0 biten trabzonspor-aytemiz alanyaspor maçında feci istatistik kaçırmış beşiktaşımızın eski futbolcusudur. bu sayede trabzon'un da 4 maçlık galibiyet serisi son bulmuştur.
    açmak gerekirse bu maçta olcay 5-6 tane gol pası vermiş bunların en az 4 tanesi çok net gol olabilecek pozisyon olmuştur. ama trabzonlu oyuncular bir trülü atmayı başaramışlardır. 2 tane de net gol pozisyonuna girmiş ancak gol vuruşunu iyi yapamamış ve kendisi de kaçırmıştır. gol kaçırmasına alışkınız ama o paslardan en az biri asist olmalıydı.
    bu maçta 2 gol atıp 4 asist yaparak trabzon kariyerinde erkenden nirvana yapıp haftanın adamı olabilirdi.
  • canımız ciğerimiz müthiş sol ayağıyla yapıştıran topçu.

beşiktaşta oynarken de inanılmaz severdim kendisini. halen de büyük sempati besliyorum. hangi takımda oynarsa oynasın hep kalbimizde özel bir yeri olacak. her zaman inönüdeki son derbinin son saniyeinde attığın depar ve gol ile hatırlayacağım seni güzel insan.
  • trabzon adina guzel bir asist yapmis guzel futbolcu. zaman zaman kizdik ettik ama iyi bir adamdi lan bu. keske bu gibi futbolculari daha cok gorebilsek.
  • yine asistini yaptı konya maçında. adam trabzonu sırtladı gidiyor.
  • şu ana kadarki trabzon performansıyla yıldızını parlatıyor.
  • yine yaptı asistini zaten her hafta bişeyler yapıyor ya kendi adıma kahroluyorum onun adına seviniyorum. bu adam bu seneki şampiyonluğu görmeliydi, yine 3lüyü o çektirmeliydi.

büyük adamsın.
  • muhtesem sol ayakli yetenek abidesi.
  • gerekirse trabzonspordan izin alınıp şampiyonluk kutlamasına davet edilmesi gereken futbolcu.
    geçen yıl osmanlıspor ile yaptığımız şampiyonluk maçında stattaydım. şampiyonluğa en çok sevinen kişiydi kendisi.işini keyif alarak yapan futbolcuları izlemekte büyük keyif.
hesabın var mı? giriş yap