• şubat 2006 doğumlu ve 2.13 metre boyundaki kanadalı basketbolcu. 2024'te 18 yaşına geldiğinde 2.30'u geçmesi muhtemel. dilerim güzel bir kariyer koçu vardır..
  • çocukların maçında oynayan mahalle abisi gibidir. ama şu haliyle yeteneği ve atletizmiyle ilgili yorum yapmak zor, büyüdükçe boy farkları azalıp karşısına atletik tipler dikildiğinde de izlemek lazım.
  • ihtimal ki ileride isminden çok söz ettirecek bir çocuk.
  • geleceği parlak gibi görünen çocuk.
  • adam resmen şu görüntülerde yanindaki veledlerle dalga geçiyor. hani "at fink'e gol olsun" muhabbetleri vardı bir ara bu da öyle. şimdilik yaşıtları arasında. at olivier'e basket olsun. bi de utanmadan smaç basmak için zıplıyor.
  • bence ilerde iyi bir basketbolcu olma ihtimali 0. şu an boy farkından dolayı bu hareketleri yapar ama iyi bir basketbolcu olacağını beklemek gerçekten basketboldan anlamamakla eş değer. aşırı hantal,ayakları inanılmaz yavaş. 15-20 cm daha uzayacağını düşünürsek daha da yavaşlayacak hareketleri. şahsi fikrim iyi bir basketbolcu olamayacak ne yazık ki.
  • 2021 fiba u16 şampiyonasında 8.3 sayı, 10.3 ribaunt ortalamasıyla oynamış 2.28'lik ergen irisi.

yürüme ve koşma mekaniklerinde hâlâ bir odunluk başlamadı ilginç şekilde ancak top eline hiç ama hiç yakışmıyor! yao ming'i özler bu gönül.
  • 1.85 lik anne ile 2.03 lük babanın ortaya çıkardığı ürün. uzamaya devam ediyor. haziran 2020'de 2.21 iken şu an 2.27 civarında. kardeşi de 2.05 miş. şöyle bir instagram hesabı var.

edit: haziran 2023 boyu 2.31. 2023 fiba u19 dünya kupası
  • henuz 16 yasinda olmasina ragmen hantal kalan dünyanin en uzun teenager‘i. nba‘ örnekleri vardir. ben shawn bradley‘e benzetiyorum. kendisi de büyük umutlarla nba‘ye getirildi ancak bekleneni veremedi. ancak shawn olivier‘in yasindayken oldukca hizli ve atletikti. belgesel videolari mevcut. sonradan kondisyonu gücü azaldi. olivier‘in de ayni sorunla karsilasacagini ve hantalken daha da hantallasacagini dusunuyorum. nba‘ye yolu dusmez. bir yao ming zaten olamaz.
  • smaç denerken hafifçe zıplayan biri.şimdiki boyu 7 feet 6 inçtir yani 231 cm.
hesabın var mı? giriş yap