• 50 kere dinleyip sözlerini hala anlayamayınca kafamı direksiyona vurdurtan şarkı..
  • "kime bahar" değil, "ki ne bahar" diyor şarkıda.
  • tam yol şarkısı olmuş. şimdi klibine de baktım. bugün ilk defa trafikte dinledim, keşke köprü de klipteki gibi güzel olsaydı. bu bebek yüzün klip kızlarını iyi seçiyorlar. ne tuhafsın yalın, hem bir bitmedin diyor hem dinliyoruz...
  • güzel şarkı, eğlenceli şarkı, kendini dinleten şarkı. ama youtube yorumlarında da hala ve ısrarla aynı cevabı bilinmeyen sorunun sorulduğu şarkı;

"a.... y.... 44 dakika önce
    a.q. 2 buçuk milyon kişi izlemiş, hala kızın adı yok piyasada!"
  • klibinde oynayan kızın adını bulmak için 3 gün mücadele vermek gereken şarkı..
    kızın ismi, vaida tamulenaite
  • ipnelik değil mi, fena halde bruno mars'ın lazy song şarkısını çağrıştırmaktadır. bugüne kadar nasıl kimse yazmamış ilginç.
  • bunu soyleyen kenan dogulu degilmi$ ya la, bunca zamandir kenan soyluyor diye dinledim bu $arkiyi. $eytan tuyu tutuyor, ses rengimi neyi degi$mi$ bu yalin'in.*
  • yalın-olmasa da olur diye klibi çıkan parça. genelde bence de diyip değiştiriyorum kanalı.
  • sözlerini anlamadığım şarkı. hayır, bir de çözene kadar beyin ona çalışıyor ya alttan alta, o kötü.

o kadar güzel güzel anlatıp niye "olmasa da olur" diyor ki?

klibi de uyumsuz olmuş. sanki birbiriyle alakası olmayan parçaları birleştirmeye kasmışlar gibi. e şarkı da öyle zaten.

neyse, unutmaya çalışsam iyi olur.

edit: bu arada bu şarkı o kadar kötü ki, (bkz: ki sen)in masada mahvedilmiş hali bile bundan iyi.
hesabın var mı? giriş yap