• zombi kral (alfa) bile kafasına demir maske takıp korunmayı akıl etmişken, filmde empati kurdurup, kazanmalarını istememizi hedefledikleri adamlar hala baldırı çıplak zombi mabedine giriyor.
    (bkz: zombi filmlerindeki mantık hataları)

tanım; netfilx isimli bir uygulamadan izlenebilen bilim kurgu, aksiyon içerikli filmin adı.
  • eh işte
  • ılk bir saaten fazlasini izledim. hayatimda bu kadar cok kliseyi ayni bunyede roplayan film izlemedim.

girtlak klise ve sikici. harcanan paraya, emege, izleyenin vaktine yazik.
  • aksiyon ihtiyacını karşılayan film. yapacak işiniz yoksa açın izleyin işte. oscar alacak hali yok tabii ki. yoklukta gider, bir boktan da memnun kalsanız olmaz.
  • bok gibi film af edersin. amerikan film klişelerini biliyorsanız boşuna vakit kaybetmeyin.--- spoiler ---

arkadaş helikopterle atom bombası atılan yerden kaçtınız okey, sonra düşürdünüz o helikopteri içinden canlıda çıktınız onada okey. da arkadaş parayı arya stark'a bezeyen kızına verirken taşşak geçer gibi al kızları kurtarırsın demek ne demek aq. lan olum atom bombası attılar lan.

--- spoiler ---
  • açılıştaki kalabalık kargaşayı, efektleri falan izleyin. kapatın.

sonuna kadar direnebilirseniz tebrikler. bordo berelisiniz. “keşke seni dinleseydim moruk” mesajlarınızı bekliyorum.

imza: beyni kenara koy öyle izle filmlerinin hastası biri.
  • aşırı senaryo hatalarının olduğu film çok gereksiz
  • aliens (alien serisi 2. film) in zombilisi. neden bu kadar aynı olmuş şaşırdım açıkçası. çok kafa yormaya gerek yok. açıp izleyip kafa dağıtmalık. benim puanım 6/10 genel, 8/10 netflix filmleri.
  • şu filme 90 milyon dolar bütçe veren yapımcıyı kim kafaladıysa, kendisini yürekten tebrik ediyorum.. açılış sahnesi hariç bomboş bir film..
  • ismi bile tiksinti uyandırıyor
    ben çoğu filmi isminden eleyerek pişman olmamışımdır
hesabın var mı? giriş yap