• eğer pkk ile gs bağdaştırma çabasına girdiyse inşallah yan basar. bir fenerbahçeli olarak en tiksindiğim adamlardandır spor camiasındaki. ayrıca türk takımı mücadele ediyor ruhunu bozan adamların en ön safında yer alır. bu herif gibiler yüzünden stadlarımızda yunan bayrağı, arsenal bayrağı açar olduk.
  • emre belözoğlu yaşlanınca nasıl bir insan olacağını merak ediyorsa ömer çavuşoğlu'nu dikkatle gözlemleyebilir.
    (bkz: oldify)
  • adnan aybaba ile beraber sözlük yazarı olması gereken insan. bir tane bile troll kalmazdı şerefsizim.
  • kendisi fi tarihindeki evvel yaşamlarından birinde aslan'a, galdyatörü yememesi için para teklif etmiştir.
  • pek bilinmese de, ali şen çekildikten sonra yapılan yeni başkan ve yönetim kurulu seçimlerinde aziz yıldırım ile vefa küçük kafa kafaya yarışırken, adaylardan biri de kendisiydi.

milliyet o dönem "kim başkan olsun?" diyip bunu taraftara sordu. taraftar da mektuplar yollayarak ankete katıldı. "bir gün herkes fenerbahçeli olacak" temalı başkan adayı aziz yıldırım yüzde 1 oy alırken, ömer çavuşoğlu yüzde 50 civarı bir oy almış ve birinci olmuştu.

gerçek seçimlerde ise tam tersi bir süreç yaşanmış, aziz yıldırım ve vefa küçük ömer çavuşoğlu'ndan 10 kat daha fazla oy almışlardı. o da buna sinirlenip, "taraftar beni, kongre üyeleri onları istiyor, karar sizin" demişti.

şimdi nesiller büyüdü, çoğunluk onu unuttu. fakat bir dönem fenerbahçe taraftarı ve yönetimi üzerinde söz sahibiydi. bugünkü çıkışını 15 sene önce yapsaydı, bir ay televizyonlarda kafa sikilirdi.

ayrıca 5-6 dil bilen bir abimizmiş kendisi. bu bilgiyi ne yapacağınızı ben de bilmiyorum. bir gün, birine lazım olur belki.
  • "ben karımı niye galatasaraylı aldım zannediyorsunuz" gibi bir laf etmiş şahsiyet.
  • manyaklık derecesinde fanatik bir fenerbahçeli. bir galatasaraylı olarak beni çıldırtması lazım ama çıldırtmıyor, gayet de keyifli ve eğlenceli izlemesi. bununla osman tanburacı'yı bir kanala koysalar sabaha kadar izlerim heralde. ciddiyim bu arada.
  • aynı takımı tutmaktan üzüntü duyduğum insan, bi de bunun gibiler yüzünden biz de gümbürtüye gidiyoruz, genellemenin kurbanı oluyoruz ya iki kere yazık. takımımdan vazgeçemem çavuşoğlu o yüzden; (bkz: şu andan itibaren ocak dışındasın)
  • selçuk yula, meriç tunca ve ercan saatçi ile birlikte voltron oluşturabilirler. hep birlikte ölü taklidi yapsak, bu dünyadan giderler mi lan acaba? bu adamlar ölse yemin ediyorum hiç üzülmem. spor bu olmamalı, gerçekten... bize böyle duygular hissettirmemeli...
  • tıpkı meriç tunca ve ercan saatçi gibi vizyondan ve fair playden nasibini almamış, fenerbahçe aşkı zannettiği anormal nefret, kin ve kompleks duygularını her fırsatta dışa vuran kişi.

bunun da diğerleri gibi türk futboluna ve spor gazeteciliğe en ufak bir pozitif katkısı yoktur.
hesabın var mı? giriş yap