• kaynakcumhurbaşkanı erdoğan'ın veto ettiği termik santrallerin bacasına filitre takmaması ile ilgili kanunu gündeme getirip kanunlaşmasını sağlayan akp giresun milletvekili cemal öztürk, "önergeyi ben verdim ama veto konusunda cumhurbaşkanına katılıyorum" dedi.

yani zehir saçıp halkın sağlığını tehdit eden termik santrallerin 2.5 yıl daha filitresiz çalışmasına izin veren düzenlemeyi plan ve bütçe komisyonuna önerge ile getirip kanunlaşmasını sağlayan milletin vekilinin açıklaması bu.. tekrar ediyorum milletin vekili!! halkın zehirlenmesine ve kanser olmasına 3-5 gün önce önayak olan şahıs, veto edilmesi olayına da katılıyormuş. tıpkı bu kanuna mecliste evet oyu verip sonrasında kanunu veto eden cumhurbaşkanına teşekkür mesajları için sıraya giren diğer milletvekilleri gibi.. başka yorum yapmaya gerek bile olmayan güzel ülkemin acınası halinin özeti....

kesinlikle gülünecek bir olay olmayıp, üzerinde düşünülmesi gereken bir hadise..
  • biri şu öneriyi ver demiş vermiştir. şimdi de tornistan
  • ınsaallah cumhurbaskani "bundan sonra su puta tapiyoruz" demez, yoksa cok kisi putperest olacak
  • pardon filmindeki fışkiye sahnesi aklıma geldi nedense.
  • ben çok şaşırıyorum, hadi sen çoluğunun çocuğunun yüzüne bir şekilde bakabiliyorsun, çoluğun çocuğun nasıl yüzü kızarmadan insan içine çıkacak, babam milletvekili diyecek.
  • özgür iradesiyle!!!!!, genel başkanınından habersiz!!!!!!!! önerge veren, sonra da 'veto kararına katılıyorum, halk sağlığına zararlıydı'!!!!!!!! diyen cesur yürek!!! olduğu kadar bilinç kaybı yaşayan milletvekilini de gördü bu gözler. sayenizde!!!!!!!!!
  • acınası bir açıklama. başka bir tanım yok, dağılabiliriz.
  • "halkım reisimizi iyi tanısın diye önergeyi ben verdim , bakın ne oldu, şimdi herkes daha bi hayran, geziciler hariç! , asıl onlar için vermiştim halbuki"

de diyebilir.
  • 'benim aslında beynim yok' demek istemiştir.
hesabın var mı? giriş yap