• (bkz: onep)
  • (bkz: m onep)
  • ukala olması beklenen ama dünyanın en şeker doktoru
  • ameliyat icin gidilen on gorusme esnasinda son derece kirici olabiliyor. mesela burnunuzu yaptirmak icin gittiyseniz on gorusme sirasinda size acilan dosya icin burnunuzla ilgili bir takim notlar alir, size de sizin anlayacaginiz sekilde aciklama yapar. "bi kere bu burun yamuk, buyuk, bak su aciyi goruyo musun, su aciyi? iste onun duzelmesi sart, kemikli bir yapisi var ama normalinin bu olmamasi lazim, neyse duzeltiriz problem degil". operasyon gunune kadar insan icine cikicak moral birakmiyor insanda. ameliyathanesinde cok guzel bir muzik sistemi vardir. nese icerisinde girer, sizi rahatlatir, cok sevecendir.
  • yaninda calisanlarin ses tonuna bile karisan ama onlardaki estetik kusurlari duzeltme geregi hissetmeyen, ameliyat oncesinde ve sonrasinda ameliyat yapilacak bolgenin degisik acilardan fotografini ceken ve ameliyat sonrasinda bak boyleydin ben seni boyle guzel yaptim diyen doktor. tum bunlarin yaninda bilindigi gibi sadece unluleri veya zenginleri guzellestiren degil, plastik cerrahiye gercekten ihtiyac duyan (dogustan burun yoklugu, dudak damak yarigi vb.), maddi durumu iyi olmayan hastalar icin bir vakif kurulmasinda onculuk etmis sahis.(bkz: plastik cerrahi ozurlu cocuklara yardim vakfi)
  • ajda pekkan'nın dudaklarını yapıyormu$! guzellik yari$malarına katılmışlığı filan var bide... prof.

ilkokuldaydım o zaman, benim de sünnetimde bulunmuştu. sonradan öğrendim ki; ajda'nin dudaklarının ilham kaynağıymışım. konsepti ben oluşturuyomuşum. küçüktüm; pek bir şey anlamamıştım fakat bugün şunu söylüyorum: türk lokumu nedir iyi biliyorum ve bu büyük $ans!*

operasyona* katılan diğer cerrah (bkz: nebil büyükpamukçu)

edit: yazım hatası düzeltildi. teşekkürler @simgeselkedi
  • kimler geldi kimler geçti ellerinin altından kimbilir denilecek estetisyen.
  • boğaza nazır mükemmel bir villası vardır ki 3 kattan karadeniz'i görmek mümkündür.
  • onepte halen ameliyatlara kendisi giren,muayene sırasında not almak için kağıt kalem değil gazetecilerin röportaj yaparken kullandığı kayıt aletlerini kullanan estetisyen.
hesabın var mı? giriş yap