• yillar once yabancı damat dizisinde de bir kac bolum oynamisligi vardir.
  • rüzgarın hatıraları'nda aram rolüyle unutulmazlar arasına girdi. sonbahar filminde de müthişti, o ayrı.
  • bir zamanlar ankara'da aynı sette çalıştığım başarılı oyuncu. o zamanlar bilkent üniversitesinden yeni mezun olmuştu, ikinci ya da üçüncü dizisiydi. setin olduğu yıldız'dan beraber bazen dolmuşla kızılay'a inerdik. muhabbeti sağlam çok mütevazı, dost canlısı bir insandır. sonra ben diziden ayrıldım, o devam etti aldı yürüdü. kaybettik tabii birbirimizi. başarılı olduğunu gördükçe çok seviniyorum. yolu daima açık olsun. umarım bir gün bir yerde karşılaşırız.
  • kızkardeşi öğretmenimiz olur. ya bu adam varya tuğbanin kocasi bizim liseden burcu hocanin kardeşi.
  • ruh ikizim.
  • tiyatrocu olduğu her halinden belli olan adam.
    uzun zamandır bir oyuncunun mimiklerini bu kadar dikkatli izlememiştim. hatırla gönülde iki karakter arasındaki saniyelik geçişleri bile çok net aktarabiliyor. bir de üzerine yakışıklı, keyifli bir seyir için her şey var kendisinde. allah sahibine bağışlasın *
  • rüzgarın hatıraları filminde çok iyi iş çıkarmış. gerçekten yetenekli bir oyuncu.
  • özcan alper in ilk filmi sonbahar hakkında kadıköy livane pub da film ile ilgili katıldığım bir söyleşide tanışma fırsatı bulduğum yetenekli adam. bir ara sahneden kalkıp tahminimce hava almak için, cam kenarında oturan şahsımın yanına gelip oturmuştu. hem film hakkında hem kendisinin oyunculuğu hakkında kısa bir sohbet etme imkanı bulmuştum kendisiyle. kendisini performansından dolayı tebrik ettiğimde her tebriğimi oldukça mütevazı tavırlarla karşılamıştı kendisi. kısaca iyi oyuncu olduğu kadarıyla beyefendi bir adamdır.
  • dün gece saat 2'de bile bana hisarbuselik adlı diziyi izlettirdi. şöyle ki hisarbuselik her hikayesiyle güzeldi. kasabada yaşayan mutsuz insanlar ve hayatları. ama çetinin farklı bir derdi vardı. daha ilk bölümde dedi. nefret ediyorum bu şehirden insanlardan katil olur insan burada yaşarsa gideceğim buradan. işte beni b dizeye çeken çetinin gitme isteğiydi. o kadar güzel yansıtıyordu ki o ruh halini. sigarıyı direği geçerse eğer gideceğim geçmezse gidemeyeceğim demesi.ve final bölümü gidememesi babasının hayatını yaşaması ve arkadaşının onun söylediklerini yapması kaç defa izledim bu diziyi hatırlamıyorum. fakat biraz zaman sonra yine izleyeceğim. çünkü gitme isteği içinde olanı yalnızca gitmek için çabalayan anlar.
  • hatırla gönül dizisinde çok başarılı bir performans sergileyen aktör.
hesabın var mı? giriş yap