• siteyi inceliyorum. başlayın kısmına geliyorsun. bütün bilgilerini istiyor mail ve telefon giriyorsun. ama başlayabiliyor musun ? hayır. profilini oluşturma soruları var. onları da girince başlayabileceksin yazıyor cevaplıyorsun. peki bu sefer başlayabiliyor musun? maalesef yine hayır. bilgilerini verdiğinle kalıyorsun ortada. seni arayacaklarmış. verdiğin bilgiler de gizliymiş. siteyi geziyorsun ama hiç bir fikir edinemeden kıçına baka baka geldiğin gibi ayrılıyorsun. gerçekten bravo. harika bi ilk izlenim uyandırdınız bende.
  • ücretsiz online ingilizce seviye tespit sınavı varmış.

nerde beleş oraya yerleş felsefemle birlikte, her boka atlama huyum olduğu için tabii ki buna da atladım çok şükür. zıttırık bi şey çıkar sanıyodum; anam ağladı lan.

neyse c2'yi yapıştırdım evelallah fakat o neydi gız?

hayvan gibi listening sormuşlar. teksas aksanlı dayılar, western adamların götünü kesmekle tehdit ediyo.

test yapıcam diye girdim, "biz burda yabancıları sevmeyiz! kara kıçlı lanet olası serseri" diyerek çıktım.

aha: https://www.openenglish.com.tr/…viye-tespit-sinavi/

sincerely yours,
    demesi neither nor tabii
  • yukarıda önce ücretsiz paketi kullanın diyen arkadaşa teşekkür ederim. internette yorum okumanın yararları arkadaşlar. kesinlikle ücretsiz paketi denemeden kaydolmayın ana değer önerisi olan özel ders veya canlı ders olayını ben hiç kullanamadım. zoom indir diyorlar yok bilgine ulaşamadım diyorlar zırva zırva.
  • uzak durun.

üyelik başlatma noktasında günde 3 kere arayan ve 10 saniyede üyelik başlatan adamlar deneme süresi bitince iptal için ortaya çıkmamaya başladılar. 3 günlük denemem var 1 gün denedim, memnun kalmadım ve iptal edilsin dedim. "iptal birimi çok yoğun sizi arasınlar diye kayıt bıraktım" deniyor.

sitede aldığım cevap ise: "arama süremiz 72 saati (hafta sonları ve mesai dışındaki günler dahil) aşmamaktadır. seninle iletişime geçemediğimiz takdirde aboneliğinin herhangi bir değişiklik yapılmadan aktif kalacağını unutma."

benimle iletişime geçemediğiniz takdirde mi? ben arıyorum ulaşamıyorum, sen de aramıyorsun? sonuç ne 72 saate çözeriz.. deneme süresi ne kadar 72 saat.

bunun adını siz koyun artık.

not: denemede mecburi kredi kartı bağlatıyorlar.
  • fiyatı şeffaf olmayan platform

illa soracaksın, illa öncesinde bilgi vereceksin sonra sana fiyat verecekler, yersen, adamına göre göre fiyat
  • reklama fazla abanmış dahası kaynaklarını yanlış kullanmış oluşum.

izlediğim her youtube videosunda şu genizden konuşan üç aylık yazlıkçı vücutlu elemanın "aaonlaynn" demesiyle ben sizi tercih etmem ki. iki diyalog koyun, ilgi çekecek kısa bir olay falan olsun ne biliyim. video en iyi yerinde kesiliyor sonra bıdı bıdı pratik yapın aaaoonnlaynn pehh...
  • az önce %70 indirim reklamını görüp zaten online ders almayı düşünen biri olarak bi fiyatına bakayım dedim.

çat… üye olmadan fiyatları görüntüleyemezsin.
    tamam allah kahretmesin üye olayım.
    no no no iletişim bilgilerini her türlü kampanyalar için kullanacağız bunu kabul etmeden üye olamazsın.
    töbe…
    he bir de bilgilerini yurtdışına aktarma hakkımız da var haberin olsun.
    ebnn…

sitede gezinirken de çerezler ile verileri toplamak istiyorlar bu işin hakkını veren firmalar çerezlerin kullanımını ve paylaşılma hakkını son kullanıcıya bırakır.
    peki open english ne yapmış? ya kabul edecen ya da sayfanın yarısını kaplayan uyarı ile gezineceksin.

günde 3 farklı 850li numara engelleyen,
    iysden sürekli email sms istemiyorumu işaretleyen,
    sürekli reklam için gelen mailleri smsleri engelleyen biri olarak yolda biri laf atsa bu kadar rahatsız olmazdım. net olarak lanet gelsin diyorum.

görsel
  • uzun zamandir erteledigim speaking gelistirme isini, openenglish instagram reklamini gordukten sonra tiklayarak baslatmak istedim. ertesi gun telefonla beni bi kadin arayip ne istedigini vs sordu. anlattim dedim boyle boyle. sonrasinda beni daha yakindan tanimak icin hangi meslekte oldugumu sordu ki ona gore paket verecekmis kendisi. dedim meslekle ne ilgisi var, tarife ve ucretlerinizi soyleyin ona gore konusalim falan derken israrla net bi fiyat veremedigini, net fiyatlama icin kendisine biraz daha kendimle alakali bilgi vermem gerektigini falan soylerken telefonu kapatip kendilerini engellemek durumunda kaldim. tanim: enteresan bir politika izleyen online dil kursu
  • rezalet pazarlama taktiği olan firma.
    kız telefonla aradı.
    fiyatları öğrenmek istiyorum dedim.
    yok dedim çok geldi teşekkür ederim dedim.
    bana söylediği cümle şu :
    on sene sonra ağlamayın keşke ingilizce öğrenseydim

dedi..
    fiyat yüksek fiyat. param yok aq.
    illa kalp mı kıralım. koymuşlar 20 yaşında kızları tele satış yaptıracak kim sorarsa. lan düşünen, aklından geçiren adamları da kaçırır bunlar.

dil öğrenimi yerine umut satmayı deneyen firma.
  • ne kadar salak bir siteleri var.
    illa 2 kişilik paket için beni üye yapmak istiyor.
    tek kişilik paket satmıyor.

lan ben tek kişiyim ama.
hesabın var mı? giriş yap