• an itibariyle yaşanan ve dünya'da birkaç iskandinav ülkesi hariç sadece türkiye'mize özgü olan durum.

https://boxofficeturkiye.com/…ta-sonu/detay/2023-31

oppenheimer totalde 867 bin yaparken barbie 856 binde kalmış.

tr'de gizli ve derinden ilerleyen bir christoper nolan hayranlığı olduğunu biliyordum zaten.ama barbie gibi inanılmaz bir pr yürütülen bir filmi geçmesi gerçekten müthiş.kaliteden anlayan insanlarla yaşadığını bilmek güzel.
  • depresif ülkeler vs yaşama sevinci olan ülkeler karşılaştırması.
  • turkiye'de sinema izleyicisi kitlesinin cogunlugunun sinemaya meraklı kisiler olduğunu gösterir.
    barbie genel izleyiciyi daha çok cezbedecek bir film, cocuklarin genc kızlarin ay barbiii diyerek gideceği bir film.
    ama ulkemiz ne yazık ki ekonomik olarak berbat durumda olduğu için sinemaya gitmek bile bircok insan için luks haline geldi. ancak meraklisi gidebiliyor yani.

bu gise bunu gosteriyor. entelektueliz zekiyiz havalarına girmeyelim hic, fakiriz fakir.
  • izleyici kitlesi tamamen farklı olan iki yapımın kıyaslayarak boşa düşen önermedir.
    düşünsenize gişenin önündesiniz, barbie'ye mi gitsek oppenheimer'e mi? mümkün mü acaba böyle birşey!
  • morgöt rabia'nın 32 diş sırıtışını mı izlesin millet?
  • imkansız. böyle bir durumda biz iskandinavları nasıl geçeriz lan?

benim hala umudum var dicem de bizi akp yönetiyor aq.
  • davranışları öngörülemez ilginç bir toplumumuz var.

aferin len size ne diyeceğimi bilemedim ama hoşuma gitti bu durum.
  • kıyafetlerimizin üzerinde marka logosu taşımayı sevmemiz ve ınstagram'da her seyimizi paylasmamizla paralel durum. barbie ulkemizde marka değeri düşük bir guilty pleasure olarak görüldüğü için entelektüel
    sinefil insanlarımız oppie'yi seçmişler. yine aynı ülkede gişe rekoru kıran film recep ivedik'tir. greta gerwig ve noah baumbach sohbeti terk etti.
  • barbie'ye o ne lan kari miyiz biz, cocuk muyuz biz diyen ulkeler ve bir dakika, burada bir sistem elestirisi var diyen ulkeler karsilastirmasi.
  • barbieciler ve oppenheimercıların kavga etmesiyle sonuçlanacaktır.
hesabın var mı? giriş yap