• tam çirkef bir kadındır.

"bir döndüm ki öpüşüyorlar. nevrim döndü ya, seni mi seyredeceğim. bir de diyor ki 'sana ne'. adi herif."

kaynak
  • çirkefliği bir tarafa bence kıskanç bir kadındır.

mutlu çiftleri görünce bazıları kuduruyor işte böyle.

gençlere bakma, nevrin dönmesin çığırtkan kadın…

bir söz vardı neydi o? hah buldum… kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa en ahlaksız da en namussuz da odur diye. çok doğru bak bu söz…
  • bir de baktım ki öpüşüyorlar, bu ne biçim bir davranış öyle?
    öpüşmek ayıp tabii, onum yerine döv, söv ya da kafasını kır; ancak öpüşmek kabul edilemez. ülkede öpüşmeyi yasaklayan zavallı gerici bir avrat.
  • " hayır ya yapamaz bi daha yapmasın" derkenki sesinin titremesi, ne olur bidaha olmasın hali wtf!? kadının resmen öpüşme fobisi var bence.
  • kendi sevişemediği için başına vurmuş kadındır.
  • inandığı değerler yüzünden kısıtlanan hayatından, sevgisizlikten ve gençliğini yaşayamamaktan nevri dönen yobaz bir kadın izledim.

ülkenin en büyük sorunu bunlar olduğu kadar, bu ortada yırtınan kadın gibilere tepki gösterilememesidir. bu tiplere tepki göstermezseniz eğer daha çok cesaret alırlar. çünkü zayıfı ezmek bu yobazların en büyük hobileridir.

ben olsaydım sağlam bir fransız öpücüğü ile daha fazla çıldırtırdım. bunlara en büyük tepki bu olur.
  • kocasından hep dayak yemişse, sevişmek anormal gelebilir.
    böyle tipler bekarken babalarından, abilerinden; evlenince kocalarından dayak yerler. hatta dayak sonrası kocaları tarafından tecvüze de uğrarlar.
    bir insan balon görünce, kuş cıvıldaması duyunca veya sarmaş dolaş bir çifte denk gelince huzurlu hissetmiyorsa ağır travmatik bir hayat yaşıyor demektir.
  • bana neden denk gelmiyor böyle insanlar acaba.
    hee tamam tamam,
    hatırladım tamam
    yok çünkü tamam
  • ablayı öpelim lütfen.
  • muhtemelen kocasından falan zerrece sevgi görmeyen bir kazuletin, birbirini seven bir çift görünce geçirdiği sinir krizi. "beni niye böyle öpen yok" diye kudurmuş kadın.
hesabın var mı? giriş yap