• evet gorev bilinciyle degil kendi istedigi icin yapanlardan bahsediyorum. en asil duygularin insanidir ve bulundugu anda nikah basilmalidir.
  • bulunduğu an nikah basılmamalıdır.

çünkü oral seksi sırf kendi isteği ve zevki için yapan kadınlar, bunu sadece bir erkekle sınırlandırmaktan hoşlanmazlar.

zorunlu edit: dedeler;
    kusura bakmayın ama ben bunu yazdım diye bu, size hunharca oral seks yapacağım ve sadece birinizle yetinmeyip hepinizi aynı anda o eşsiz orgazmlara ulaştıracağım anlamına gelmiyor :/
  • partnerine göre kadının zamanına göre değişir. biz erkekler her kadında bunun tersini yapmayı istiyor muyuz sanki.
  • (bkz: spartaküs)
  • er kişide pavlike münih adres adres hissi oluşturan kadın.
  • birtakım önyargılarını kıran tüm kadınların bulunduğu haldir. lezbiyenler de sever ama organ değişiktir tabi. eğer kadın sevmiyorum diyor ise ya önyargıları vardır ya da sizinkini sevmiyodur, yıkayın ara sıra, temiz tutun, şekli bozuksa yapacak bir şey yok, o sizin kısmetsizliğiniz.
  • anladığım kadarıyla toplumdaki oranı epey az olan kadın.
    kadınlar ilginç bir şekilde iğrenerek bahsediyorlar bu aktiviteden. hep erkeğin yalvarıp kadının lütfettiği bir eylem gibi...

gerçekten sevişmek hakkında bir bok bilmiyoruz. mutsuz insanların halvetinden nooolucak ki zaten?! hep alış/veriş, hep "neyse hadi al" tavrı...

birleşiyoruz da bir'leşemiyoruz.
  • çağdaş ve medeni ülkelerde yığınlarcasını bulabileceğiniz kadın. izlanda seyahatim sırasında bunlarla çok karşılaştım. ancak gel de bizim ayan ablalara anlat bunu. gerikafalı dağlar kızı reyhanlar sizi.
  • beşinci günün şafağında doğuya baktığım zaman gelişini görmek istediğim kadındır. gel artık kıymetlim.
  • yalancıdır, sadece karşısındaki erkeği sevdiği, elinde tutmak istediği, karşılığını almak istediği için (seçeneklerden birini veya birden fazlasını işaretleyebilirsiniz) seviyorum diye yalan söyler.. üzgünüm beyler hayallerinizi yıktım ama..
hesabın var mı? giriş yap