• ne var olm, ninem yıllardır yapıyor bunu. trt falan da ödül vermedi ne iş?
  • memlekette bulunan binlerce aşırı organik hıyarla meydana gelen "akıl almaz organik cacık" projeme rakip mucizevi buluş
  • bim market raflarında yakında göreceğimiz hoşaf.

(bkz: le hoşaf)
  • organik hoşafın kazandığını duyunca coştum. aklımda deli projeler var:
    1. kalemtraş ile açıldığında kısalan kurşun kalem
    2. kızgın tavaya koyunca eriyen tereyağı
    3. saçı taradıkça elektriklenen tarak
    4. sıcak suya atınca demlenen çay
    5. ani fren yapınca ses çıkaran lastik
    6. ışığı patlama sesinden hızlı giden havai fişek
    7. kapağını açık bırakınca gazı kaçan gazoz
    8. ...
    9. ...

alıntıdır.
  • allah allah halbuki eşek hoşaftan pek birşey anlamazdı.
    bu işte bi terslik var.
  • asrın projesi
  • eşşeklerin de hoşaftan anladığını öğrendik böylece.
  • bunu türkiyede değil la yabanci ulkede onaylamaları gerekiyodu. icadı bulanada oxford üniversitesinde burs vermeleri lazımdı. olmamış bu türkiyem. her zamanki gibi bunuda kabul etmemeliydiniz.
    keşke bunuda almanyaya falan kakalasaydık tüh...
  • http://www.memurlar.net/…organik-hosaf-gercegi.html

--- spoiler ---

program yapımcıları ayrıca gıda mühendisi olan kübra ağca'nın hoşaf üretim projesiyle finale hoşafı bulduğunu iddia ederek değil, pastörize etmeden raf ömrünü uzatma ve lojistik gibi sorulara araştırma geliştirme yaparak aynı ayran gibi hızlı tüketim ürünü olarak satışa çıkma fikriyle yükseldiğini ancak daha sonra elendiğini belirttiler.
    --- spoiler ---

demek ki neymiş, sikko internet goygoylarına elimizde tuzlukla koşulmazmış. gıda endüstrisi de dünyadaki dev endüstrilerden biriymiş. sanayi, bilim, teknik, mühendislik yalnızca elektronikten ibaret değilmiş.
  • fi tarihinde nenelerimiz, dedelerimiz tarafindan degil kübra ağca tarafindan 2017 yılında icat edilmiştir.

trt'den iyi mi bilecegiz? hic.

ekleme: yapilan butun elestrileri okuduktan sonra bilim oldugumu ispatlamak icin pastorizasyon yapmadan raf omrunu uzatma ve lojistik arge'si demisler ahsbxjks bi gulme geldi simdi. pastorizasyon nedir, hosaf nedir filan yazmistim sildim. ustumu cikarip deri kiyafetlerimi giydim, kabatas'a gidiyorum. ciao
hesabın var mı? giriş yap