şükela:  tümü | bugün soru sor
 • başlığa cevap yazan yazar.

  paldır küldür stayla takılıyor ve ağırlıklı olarak hakaret ediyor.
 • istiklal marşı'nın 571 hece 1453 harften oluşması gibi bi hurafe konusunda, hatta bunun gerçek olsa bile insanın hayatına doğruyu yanlışı ayrıd etmede rehberlik etmeyeceği mevzuunda beynini takınması gerekiyor.
  budizme gelin diye böğüren bi kutsal hayvan çıksa dininden çıkıp budist mi olcan*, marksın kapitalinde çok manalı harf sayıları bilmemnesi çıksa komonist mi olacan? komonizm zaten bu deyil. islam ise budur, böyledir diyorsan dinine yazık genç kardeşim.
 • cumhuriyet düşmanı yazar
 • ne son ne ilk yobazdir, ama ataturk gibisi asla kendi gibi dusunen (pardon dusunemeyen demeliydim) turden cikmayacak olan yazar. cikarabildiklerinin en iyisi rte, onu da yakin bir gelecekte kendi gibi yobazlar bile savunmaya utanacak.
 • ben söylemeyeceğim, kendi entrysini okuyup neyi savunduğunu siz bulun. bir ipucu vereyim, güneydoğumuzdaki bir devlette bol bol bulunur kendileri.

  (bkz: #70646634)
 • (bkz: #72033809) bu entry ile atatürk'e "tağut" deme hadsizliğini göstermiş hamamböceği. atatürk bu pedofili artıklarına nasıl koyduysa zamanında, ölümünün üzerinden 80 yıl geçmesine rağmen hala acısı çıkmamış.

  not: ekran görüntüsü alındı emniyet birimleriyle paylaşılmak üzere, silme gafletine karşı nolur nolmaz.
 • tekfirci yaklaşımı ile (ırak şam) islam devletine, seyyid kutub atıflarıyla ihvana, kürtler hakkındaki söylemleriyle kürt hizbullahına yakın duran, ancak tam olarak hangi fundamentalist islam akımına ait olduğunu tespit edemediğim yazar.
 • kendine kur’an’ı ve peygamberin sünnetini örnek alarak yaşamaya çalışan, hiç bir grup, tarikat, cemaat, örgüt, vakıf, dernek, alim, şeyh, siyasi organizasyon ile bağlantısı olmayan, bu platforma yazdıkları küfür veya hakaret olmamakla birlikte; söylediklerini, kategorizasyonunu kur’anî terminoloji uyarınca, kur’an algısının sonucu olarak kişi ve kuruluşlara uygun görmüş, belirli bir kur’an bilgisi olanlarla bunları tartışmaya, beşer olması hasebiyle ihtimal dahilinde olarak, haksızsa ve haksızlığı kur’an ile kendisine ıspatlanırsa bunu kabul etmeye hazır, küfür ehlinin küfürlerine aldırmayan kur’an talebesi yazar.
 • kendisi ışidçi bir oç anladığım kadarıyla. atatürk'e ve bunun yanında ülkenin mevcut cumhurbaşkanına demediğini bırakmamış, nerede ülkenin savcıları?
 • (bkz: ebu denyo el ekşi sözlüki)

  allah'ın yeryüzündeki halifesi olmaya aday bir mümin olduğunu iddia eden takoz.

  bunu nereden çıkardım diyecek olursak mesajlaştık bu çakma bağdadi ile de oradan.
  herif hilafeti belediye seçimi sanıyor. yok eğer ayete binaen ''insanın yeryüzünde halife kılınması'' bağlamında söylediyse ona sözüm ama aksi bir durum varsa kendisine de dedim. bir doktora gözük. ki zaten savunduğu leş düşüncelere bakınca akıl sağlığı yerinde olmadığı kesin.

  başka türlü de bir geri zekalılıkla da karşıma çıktı. diyor ki sen madem laik cumhuriyete inanmış birisin o zaman sen de fransa'ya git. hani şeriatçılar yallah arabistan'a muhabbeti var ya. topu alıp, az biraz süslü kelimelerle bana şut çekiyor. nasıl orijinal cevap var ya. aferin lan.

  ayrıca nickinin ''or'' kısmından sonra gelmesi gereken ''gof'' değil. üstteki arkadaş yazmış ne gelmesi gerektiğini.

  tanım: ıslata ıslata dövülesi şeriatçı organizma.