• 2002 yılından beri ortadoğu gazetesinin ankara temsilcisi.
    1960 yılında sarıkamış'ta doğdu. ilk ve orta öğrenimini sarıkamış'ta tamamladı. istanbul üniversitesi basın yayın yüksek okulunu bitirdi. 1984 yılında türk haberler ajansı'nda gazeteciliğe başladı. 1986 yılında türkiye gazetesi ankara bürosunda görev aldı. bu gazetede parlamento, başbakanlık ve cumhurbaşkanlığı görevleri yaptı. üç yıl süreyle tgrt'nin haber müdürlüğü görevini yürüttü. evli ve iki kız çocuk babası.
  • aynı gemide değiliz aynı bataklıktayız.
  • hakkında bu kadar az entry girilmesi çok enteresan olan adam gibi adamdır.
  • hoş gelmiş onuncu nesil yazar. sürrealist biri çıkması dileklerimle.
  • böyle büyük bir trol hakkında nasıl bu kadar az entry olabilir. az önce cnntürk'te uğur poyraz'a saç baş yoldurttu. tek kelimeyle efsane bir trol. lustral ve cipralex'e bile sinir krizi geçirtir diye düşünüyorum.
  • valla tv de izlemeye dayanamdigim ve kim oldugunu ogrenemek icin buraya geldigim sozum ona yazar. konusmasini dahi zar zor beceren trolcük.
  • an itibarı ile akp yalamak adına nereyi ne şekilde yalayacağını şaşıran zavallı bir yalancı gibi bağırınıyor cnn ekranında.
  • uğur poyraz'ın üstad diye diye medrese öğrencisine çevirdiği adam.
  • tek kelimeyle sığ, kalitesiz ve kapasitesiz. “mhp’yi ele geçirmeye çalıştıkları anlaşıldı”. eee kim anladı bunu? nasıl anlaşıldı? “15 temmuzla işte” diyo. bu kadar. bunu bilimsel bir gerçek gibi saatlerce anlatıyor.
  • geçen gün cnn türk’teki programın tekrarını izliyorum da bu millet devlet bahçeli’yi takdir ediyor gibi bir şey dedi, geri sarıp aynı rezil muhabbetleri çekmek istemiyorum ama sanırım tam yazdığım gibiydi.

bahçeli’yi takdir eden 13 14 kişi var, hepsi de balgat’ta zaten. ne garip adammışsın be abicim.
    operasyon kelimesini de yeni öğrenmiş sanırım emzik gibi ağzında, her cümlede kullanıyor.
hesabın var mı? giriş yap