• sadık erkek candır.
  • hangisi daha yakışıklı onu söyle de tercih yapabilelim.
  • ikisi de aynı fiziki çekicilikteyse zengin erkek. orta gelirli daha çirkinse yine zengin erkek. orta gelirli daha yakışıklıysa yine zengin erkek.
  • uzun vadede orta gelirli sadık erkek yatırım aracıyken kısa vadede zengin olan çapkın erkek iş görüyor.

not: yatırım tavsiyesi değildir.
  • bir dirhem altın bin ayıp örter. kazananı belli olan versustur.
  • kadınlar ben bunu adam ederim diyerek zengin çapkın erkeği tercih ederler. sonuç... felaket olur
  • sahip olduklari tum ozellikleri geçiyorum, iki erkek var. sadik erkek ile çapkın erkek. bu durumda hangisi daha yakışıklı diye bir soru gelebiliyor. hayat cok ilginç.
  • "zenginliğin tüm kusurları örttüğünü düşünen birinin kusurlarını hiçbir şey örtemez." heyttt bee ne güzel dedim yaz bunu kenara nobel alırken söyleriz.
  • her türlü zengin olanı alır. tamlayanın ne olduğu önemli değil. burası türkiye.
  • karşılaştırmanin orta gelirli capkin erkek vs zengin sadik erkek seklinde olması gerekir. cunku capkin erkek (capkin derken abazaligi, onune gelene salca olan amsalak insanlari kastetmiyorum) kadinin bilincaltina "baska kadinlari da rahatlikla tavlayabilirim, sana muhtac degilim ve benimle birlikte olarak dogru tercih yapiyorsun, baska kadinlarin da beni tercih ettigini sana gösteriyorum." mesajini işler. bu nedenle baslikta belirtilen versus'da adaletsizlik bulunmaktadir.

edit: tdk
hesabın var mı? giriş yap