• siz siz olun el öpmeyin.
  • bu sefer hacı hacıyı mekke'de değil; çarşıda bulmuş.

ülkede biseksüel ilişkinin ne denli yaygın olabileceğine dair ipucu veren hacılardır.
  • hemen bazı göt oğlanları doluşmuş "her sakallı takkeli hacı ise her dekolteli orospudur" yazmışlar.
    siyasal islamcıların geleneksel gerizekalıca "kapak" larından yaptıklarını zannedip "ehe ehe ben ne kadar akıllıyım" diye dolaşıyor bu idiot sürüleri.
    ulan gerizekalı, sen o adamlara hacı amca desen hoşlarına gider gevrek gevrek sırıtırlar. hacı bir hakaret ifadesi değildir. ama sen fırsattan istifade dekoltelilere orospu demeyi klasik siyasal islamcı iki yüzlülüğü ile hak görüyorsun.

bu arada amcalar hacı olsa da olmasa da çekip de yayınlayan ayrı bir orospu çocuğu türevidir. bırakın milletin sikiyle ne yaptığını kendi işinize bakın amk. eşcinsellik de biseksüellik de tercihtir. siktirin gidin bilim yapın tefekkür yapın, müzevvirlik yapıp da yaşlı başlı insanların hayatını kaydırmayın.
  • ateistim ve heteroseksüelim ve bu videoda ne islamiyeti, ne de homoseksüelliği aşağılayacak hiçbir şey göremiyorum.

insan doğası, islamiyetten yaşlıdır.
    homoseksüellik islamiyetten yaşlıdır.
    dinlerden önce ve şayet öyle bir şey olacak olursa dinlerden sonra insan eninde sonunda bir hayvandır.
    bu hayvanın cinsel dürtüleri vardır. bastırsan da vardır, bastırmasan da vardır.
    tıpkı bazı insanların solak olması gibi, bazı insanlar kendi cinslerine ilgi duyarlar; evet bu kadar basit ve bu kadar doğaldır özünde.
    hatta bilmem bilir misin, solaklar da lanetli görülür. sinister vs. dexter. sağ: right. sağ: hayatta olan; anlatabildim mi bilmiyorum.
    henüz senin zihnin buna hazır değil diye, senin kültürün ve inancın sana bin beş yüz yıldır aynı şeyi ittirdi diye insan doğası değişecek veya başka yol izleyecek değil.
    artık kameran var, her şeyi görebiliyor ve gösterebiliyorsun.
    bunlar hep vardı. senin görmediğin bir başka kayalıkta bir adam diğerine sakso çekiyor; hep çekti ve hep çekecek.
    bu adamlar hep vardı, hep olacak. ne senin tiksinmen, ne tanrısının emir ve tehditleri bunu değiştirebilir.
  • hacı olduğunu nereden anlıyormuşuz! videodakiler gayet de hacı amcadır. bütün tanıdıkları mahallelileri vs hepsi bunlara hacı amca diyordur. ben de bunlara birşey soracak olsam hacı amca diye söze girerim

başlığı açan gayet naif ve ince bir biçimde açmış başlığını, ne deseydi ortalık yerde birbirlerini avuclayan ibneler mi deseydi.
  • (bkz: güpegündüz sokak ortasında yiyişen hacılar)

(bkz: aramaya inanmak)

gerçi böyle bir şeyi niye arayasın ki.
  • hacılardan değil ama adamlara hacı denmesinden rahatsız olanlar türkiye'nin özetidir. en önemli derdimiz bu çünkü.
  • islam'la, hacılıkla izah veya değerlendirilmesi bilim dışı olay... ıslamda eşcinselliğin aşağılanıp yasaklanması nedeniyle inanç sistemi içerisinde antagonizma yaratacaktır dedecanlarda. zannediyorum bu çelişkiden osmanlı deneyimi ve tekke-dergah badelemesi ferahlığına sığınma yoluyla yırtmaya çalışacaklardır.
    problem ise bu inancın üyelerinin, cinsel tercihine bakarak başka kişileri "cehennem kütüğü, felaket sebebi" vb. olarak tanimlamaları nedeniyle bu paylaşımlardan sonra toplumlarına hazırlamak durumunda kalacakları grafikli sunuma nasıl başlayacakları olarak somutlaşacaktır.
    ulan arto'ya keremcan'a demediğinizi bırakmadınız; bi düdüklemediğiniz de şeytan kalmış; sonra da yok efendim sabahın efendisine şükürler olsun... olsun tabii. ama lut kavmiyle de barışın artık. temelde aynı herzeleri yiyormuşsunuz işte:))
  • hiç en ön safta durmamış olanlardır.
hesabın var mı? giriş yap