• siz siz olun el öpmeyin.
  • olay tamamen yanlış anlaşılmadır. muayenesi kapatılan bir hacı diğer hacıya her ne olursa olsun sana yardımcı olacağım dediği için, sokak ortasında basur kontrolü yapmak zorunda kalmıştır.
  • bu sefer hacı hacıyı mekke'de değil; çarşıda bulmuş.

ülkede biseksüel ilişkinin ne denli yaygın olabileceğine dair ipucu veren hacılardır.
  • hacı olmanın güzel bi olay oldugunu iddia eden salaklari toplamis baslik. aptallar ulkesi arabistana gidip les bir sekilde araplara para kazandirip pislik sokaklarda dolasip olum riski alip olmayan varliklara dua edip baska olmayan varliklari taslamak ne zaman guzel bir sey oldu. ayni paraya git italyada tatil yap duzgun bir yer ve medeniyet gormus olursun. gayet haci amca bu videodakiler, senin dinini de temsil ediyorlar. toz kondurmadigin o dandik dininin yasakladigi bir aktivitenin de parcasi bu pezevenkler. git kumda oyna. gercek islam bu degil di mi, hee hee.
  • el ele tutuşan bir çift görse taşlamayı cennetin anahtarı gören kişiler ile aynı zihniyetteki hacı dayıların eşcinsel sokak fantazididir.
    biri de demiş ki "özel hayat. kimseyi ilgilendirmez"
    adam sokak ortasında yapıyor arkadaşım. özel evde olandır, sokak ortasında olan değil.
    (bkz: bu özel değil genel genel)
  • her gördüğü sakallıya hacı diyorsanız, ben de dekolte gezen her kadına orospu diyerek artırıyorum.
  • (bkz: güpegündüz sokak ortasında yiyişen hacılar)

(bkz: aramaya inanmak)

gerçi böyle bir şeyi niye arayasın ki.
  • ulu orta yakmış hacılar gemileri. sevabınıza su verin, hortum vermeyin, itfaiye çağırın.
  • hiç en ön safta durmamış olanlardır.
hesabın var mı? giriş yap