• bir insan anca bu kadar basiretsiz olabilir. yanına da almış anitpatik ayna'yı. kombo mükemmel, sözler mükemmel, bir sonraki numaralarinı çok merak ediyorum cidden.
  • (bkz: galiz küfürleri için tıklayınız)
    (bkz: işte o siktirler)

oglum heyecanlanmayın. kürtçenin kck lehçesinde "insaf edin" anlamına geliyormuş ettiği küfürler.
  • türkiye o kadar "ilklerini" yaşıyor ki bu adamla..hangi birini sayayım..en son icraatı da tüm ülkenin karşısında küfür etmek..öyle böyle değil resmen bir küfür..bunu da yaşattı güzelim ülkemize, bir şey demiyorum..seviyesizlikte, cesarette ve fütursuzlukta sınır tanımıyor(lar).

baydemir:hassiktir!
    türkiye:eki eki..bak ne dedi.

gülün.
  • demokratik?? açılım?? kürt sorunu??

has.tirin diyorum has.tirin.. (bkz: öyle başa böyle tarak)

edit: ulan adam devlete has.tir çekiyo bi tarafına giren bişey yok.. bizim herşey gotumuze giriyor..

yokmudur bu adamı ispiyonlayacak birisi ya da bu adamı silecek bi moderatör..
  • içinin güzelliğinin yüzüne yansımasıyla meşhurdur.

edit: bu konuda politik ve siyasi arenada yalnız değildir...
  • osman arkadaşin * konuşmasında geçen "hasiktir" küfür degil temennidir.
  • işlediği basın yoluyla hakaret suçu, "etten kemikten" ve "sinirli" olmakla aklanmaya çalışılan zat. ortaya çıkması muhtemel hukuki sürecin sonucuna göre, ben de etten kemikten varlığımla, sinirlendiğim ilk fırsatta kendisine ve yanındaki eşrafa basın yoluyla saygı ve sevgilerimi sunacağımı buradan taahhüt ederim.
  • yediği haltın neticesinde alacağı herhangi bir cezaya tepkisi muhtemelen, "kürt halkının siyaset yolunu kapatıyorlar, sonra terörist olmak zorunda kalıyoruz. bak gördün mü:((((" olacak belediye başkanı.
  • yer: imralı

tarih: üç gün önce

olay zamanı: apo'nun avukatlarıyla konuşmasına, talimat vermesine on dakika var.

apo günlük işlerini tamamlıyor...

- pkk liderlerine gönderilecek talimatlar... tamam.

- dtp milletvekillerinin yapacakları... tamam.

- haftanın elemanı...

yanında işaret olmadığı için apo aceleyle eleman belirliyor. diyarbakır belediye başkanı osman baydemir'in açıklama yapmasını istiyor. çayından bir fırt alıyor ve baydemir'in konuşmasını yazmaya başlıyor.

- ... bizleri şahin ve güvercin olarak ayırmayın...

derken apo çay bardağını yazdıklarının üstüne döküyor.

- hasiktir, hasiktir...

bir anlık dalgınlıkla ağzından çıkanları yazıya döküyor ve tam o sırada görüş saati diye gardiyanlar içeri giriyor. apo kağıtları toparlayı avukatlara teslim ediyor. talimatı alanlardan kimi iç savaş tehditi savuruyor, kimi istifadan cayıyor kimi de haftanın elemanı olarak açıklama yapıyor. açıklama metnini gördüğü zaman anlam veremiyor ama emri sorgulamaktan da çekiniyor. mecbur bire bir okuma yapıyor.

- bizleri şahin ve güvercin olarak ayırmayın, hasiktir diyorum hasiktir...

başka türlü açıklamak zor zira edilen küfür yerinde kullanılmış bir küfür değil. o açıklama o küfürle devam etmez. küfür edilecekse daha münasip küfürler seçilip kullanılır.
hesabın var mı? giriş yap