• bim'de satılan, aslında tanıdığımız adıyla mado tarafından üretilmekte olan tatlılardır.
    1,50 tl'ye mado'da asgari 5 tl'ye yiyebileceğiniz tatlıları yeme imkanı sunar.

(bkz: osmanoğlu kazandibi)
    (bkz: osmanoğlu supangle)
    (bkz: osmanoğlu profiterol)

(bkz: bim'de satılan muhteşem ürünler)
  • şu tatlilari yedikten sonra helal olsun demekten baska bir sey kalmiyor.

profiterolünü ve tavukgöğsünü denedim gerçekten şahane.

bimi seversiniz sevmezsiniz ayri bir konu. ama sektorun onde gelen ozsut, mado gibi markalarina kendi dukkanlarinda 5-6 liraya sattiklari tatlilari ürettirip 1.5 liraya satmak hakkaten bir ticari basari.

yıllardır bu işin içinde olan diğer büyük zincir marketlerin yapamadığı ciddi bir başarı hem de.
  • özellikle kazandibinin bazı şeyleri aşmış olduğu tatlılar bütünü. (ama kare olanından bahsediyorum, yovvarlak olan pek sarmadı açıkçası)
  • profiterolü olsun supanglesi olsun, beklenilmeyecek kadar lezzetli olan tatlılar. sağol bim, sağol osmanoğlu
  • fıstıklı tel kadayıfları gerçekten çok güzeldir, tamam belki mükemmel olmayabilir ama böylesi bir fiyata (1.75 tl) bu kadar güzel tel kadayıfı zor yersiniz.
  • fıstıklı tel kadayıfı aşmıştır. noktayı koymuşlar. fiyat/performans oranı 10.

diğer ürünleri için bir sıralama yapacak olursak;

2. supangle
    3. profiterol
    4. tavukgöğsü
    5. sütlaç
  • supangleleri son kullanma tarihi gelmeden bozulabiliyor.

kanımca, bu durum üretici hatası olmamakla beraber, bim'in bu sıcak havalarda tatlıları uygun şekilde depolayamamasından bozulma görülüyor. tamam, nihai tüketiciye ulaşırken hizmet veren buzdolapları oldukça iyi olabilir ama öncesini göremediğimiz için yani markete gelene kadar olan süreçte bir şeyler yanlış yapıldığından ekşime görülmekte.

onun dışında kazandibi gerçekten başarılı.
  • sütlaç,kazandibi,tavuk göğsü ve son olarak profiterolünü denedim. 1,5 lira için gayet güzel kaliteye,tada ve porsiyona sahip.
  • alemin kralı, sanırım bimdeki en muhteşem ürün budur.
  • lokumlarının da gayet lezzetli olduğu söylenebilir. *
hesabın var mı? giriş yap