şükela:  tümü | bugün
 • bir android oyunu.

  tek hücreli bir yaşam formunu yönetiyorsunuz. baya eğlenceli.
 • müzikleri (ses efektleri) ile huzur veren oyun.
 • mükemmel ötesi bir mutli-touch cihaz oyunu. bağımlılık potansiyeli var. hele hele impass modunu randomize edip edip tekrar oynuyorum.

  impass modu için spolier: (taktik) her tıkladığınız yere dikkat edin, oradaki kütleyi de kaydırmaktasınız. sizden çok büyük kütlelerden yarım alarak hareket edin, ağırlığı size yakın kütlelerden yardım almaktan kaçının, bi yere savrulup başka bir kütleye yem olma; ya da kenardan bir kütleyi kapıp sizi yem etme olasılığı var.
 • oynanabilirliği ile insanı esir eden bağımlılık yapıcı müthiş oyun. mest eden renk ve müzikleri de cabası. apple store'da indirimde şu an.
 • an itibarıyla gelen güncellemeyle multiplayer olarak oynanabilen oyun. iki multiplayer modu var. biri bildiğimiz local area network diğeri de yine bildiğimiz online oyun. ''in the room'' modunda bu oyuna sahip olan ve aynı wi-fi ağına bağlı olduğunuz bir arkadaşınızla oynayabiliyorsunuz. veya google+ hesabınızı aktive edip, otomatik olarak online bir oyuncu atanmasını bekliyorsunuz. oyunun oynanacağı bölüm ise oylamayla oluyor. herhangi biri bir bölüme dokunuyor ve bunu anında karşı taraf o bölümün bir yarısının parlak bir yayla çevrelenmesinden anlıyor. eğer siz de aynı bölüme tıklarsanız oyun başlıyor. eğer başka bir bölüme tıklarsanız bu kez kendi önerinizi ona sunuyorsunuz ve bu kez o sizin seçtiğiniz bölümü onaylayıp onaylamama seçeneğine sahip oluyor. onaylarsa yine o bölüme başlıyorsunuz. kazandığınız oyun sayısı arttıkça bir rütbe kazanıyorsunuz. bağımlı oluyorsunuz. süper olmuş. an itibarı ile 2700 küsur galibiyetle grand master olarak yardırıyorum.
 • tasarım ödülü almıştı zamanında. ben oynarken hd değildi multiplayerı da yoktu şimdi nasıl güzel olmuştur kim bilir. retina ekranın hakkını dibine kadar verebilecek oyundur.
 • artık mobil internet (3g, 4g vs.) ile de online olarak oynanabilen oyun.
 • agar.io'nun babası.
 • oyun açılırken "best with headphones" ibaresi gerçekten uyulması gereken bir uyarı. oyunun müzikleri, tasarımları hiç sıkmıyor. hissettirdikleri oldukça hoş ve bana göre tasarım açısından yanına yaklaşabilen bir oyun yok. "impasse" ve "solar" oldukça severek oynacağınız iki moddur.
  "impasse" çok küçük bir alanda hareketlerinize dikkat ederek büyümeye ve alandan çıkmaya çalışıyorsunuz. anti-madde de karışıyor ileride ve oldukça zevkli bir hale geliyor.
  "solar" ise bildiğiniz güneş sistemi. etrafınızdaki maddeleri yiyerek en son merkezde bulunan "güneş" olarak adlandırabileceğimiz varlığı absorve ediyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap