• (#93460574)

yozgat'ta değil new york'da geçtiği için eşcinsel, yahudi, zenci karakterler olması olağandır.

filmin teması anne-oğul ilişkileri, sıradan bir feel good movie, abartılacak bir yanı yok. ama filmi bazı karakterlerin etnik/cinsel kimlikleri üzerinden okuyabilmek için sağlam bir ırkçı bir çomar olmak lazım.
  • filmden hoşlanmanız için sizin de üç aşağı beş yukarı o yaşlarda* bir anne olup, ayrıca sizden uzakta yaşayan 20'li yaşlarda bir oğlunuzun olması, rahatlıkla empati kurabilmeniz açısından evladır diyebileceğim; anne-oğul arasındaki bağın güçlülüğünü ve sürekliliğini ince mesajlarla yansıtan, annelerin bir biçimde çocuklarının hayatında yaşam koçu rolünü doğallığında üstlendikleri bir misyon taşıdıklarını anlatan, keyifle izlenecek bir film. 48 yaşında, cambridge üniversitesi mezunu ingiliz yazar william sutcliffe'ın 'whatever makes you happy' isimli romanından uyarlanmış, netflix'de izledim dün. eğlenceli.
  • keyifli bir netflix filmi. anne - oğul ilişkileri üzerine. başarılı oyuncular oynuyor.
  • oldukça keyif alarak izlediğim bi netflix filmi. hatta ilerde oğlum olursa benim de bunlar gibi çılgın manyak annelerden olacağım kesin.

siz siz olun annenizi çok ihmal etmeyin çat kapı gelip size kız ya da torun itelemeye çalışabilirler. hem de en çılgın yöntemlerle.

bu arada (bkz: angela bassett) ve (bkz: felicity huffman)ın oyunculukları aşırı iyiydi. en güldüklerim onlar oldu.
  • 2019 un bitmeye yüz tuttuğu şu günlerde hala insanları inançları cinsel kimlik ve ırklarıyla sınıflandıran (#93460574) foseptikleri dinlemeden önce kendinize sormanız tek şey 'iyi bir feel-good movie' seviyor muyum.. cevabınız evet ise sizi tatmin edecektir.
  • kimlik muhabbetinden ziyade tam anlamıyla bir kadın filmi. annelik ve kadınlık kavramlarına angela bassett, patricia arquette ve felicity huffman 'la farklı bir bakış katmış. vakit kaybı değildir, izleyin.
  • bir eşcinsel, bir zenci ve bir yahudi karakter içeren tipik netflix filmi.
  • çok keyif alarak izlediğim bir film.

sadece anne-oğul filmi demek haksızlık olur açıkçası. tam bir sevdiğini belli et filmi.
  • anne sıcaklığını hissedebileceğiniz bir netflix filmi. başrolde bulunan muhteşem üçlü anneler tarafından hayatın nasıl gittiğine odaklanmış. bizler büyüdükçe biraz vefasız olabiliyoruz fakat annelerin bizi her daim beş yaşında görüyor olmasından kaynaklı sevgilerini hep hissedebiliyoruz. sanırım bu bakış acısına ihtiyacım vardı ve bu film sıkmadan beni alıp bu bakış acısının içine yerleştirdi. başarılı buldum. annenizle beraber izleyin , etkisi daha da artacaktır :)
  • güzel vakit geçirmek için film
hesabın var mı? giriş yap