• otobüste yanındakinin telefonuna bakıp, sevgilisiyle mesajlaşmalarını okuyup millete reklam edip eğlenen insanın yanında çok masumdur. sadece bakar.
  • toplu taşıma araçlarında toplu halde gazete okumak veya yanındakinin gazetesine bakınmak eylemlerinin günümüz teknolojik şartlarına uyarlanmış halidir. (bkz: iphone)
  • "kimden gelmiş mesaj" diye soranları da olabilir bunların.
    (bkz: oyun kaç kaç)
  • hatta bazen o kadar kaptırırlar ki kendilerini, sizin de ona tip tip baktığınızı bile farketmezler.. onlar için başkasının telefonuyla ne yaptığı o kadar önemlidir.
  • biri mesaj okudugunda yada yazdıgında ister istemez gözü kayar insanın . bi de işin en güzel kısmı sahibinden önce okumak o mesajı sen bitirirsin o hala okumaya çalışır :)
  • şu an yan tarafımdadır. inanılmaz rahatsız edicidir. 15 dakikadır ne yaptıysam olmadı, vazgeçiremedim telefonumu taciz etmekten. aklıma bu yol geldi ama şimdi de bakmıyor heralde hırbo. oha hala bakıyormuş. saygılar abi.
  • benim. bu sayede bir çok bilinmeyen über cafe buldum. süper restoran ve bir eskort kız numarası.
  • en tiskindiğim şey
  • benim bu. evet itiraf etmek çok zor ama yanımda biri telefonuna bakınca hele de o telefon kafam kadarsa dayanamıyorum. yeminle kendimi tutmak için başımı öne eğip içimden sayı sayıyorum ama bilinmez bir kuvvet beni o telefonun üstüne üstüne çekiyor.

lütfen sövmeden önce tekrar düşünün. belki kendi isteği dışında bakıyordur. valla sapık değilim. ficudumu cinler ele geçirmiş gibi oluyo telefon görünce.
    inşallah cinler prensi beni nikahına alıp ırzıma geçmez. dinimiz amin.
  • benim bu.

arada gözüm kayıyor napayım.
hesabın var mı? giriş yap