• biraz önce bu ülkede herkes sunucu diye şerzenişte bulunan, beş dakika sonra programına konuk olan tepenin ardı filmi oyuncularına filminizin senaristi , yapımcısı kim diye soran sunucu. ne kadar sunucu onu tartışırım.
  • içerik ve konuklarının ilgimi çekmesi nedeniyle, neredeyse her haftasonu burası haftasonu programında maruz kaldığım sunucu kişisi. ancak kendisinin yegâne derdi, programı sunmaktan ziyade, "görün bakın nasıl da kültürlü bir insanım ben"in altını çize çize gözümüze sokmaktır. "müzikten şöyle anlarım, cazı şöyle severim, piyanoya taparım, gitar da çalarım, tarihi sullar seller gibi bilirim. her programımı müzikle bitirir, gelen konuk müziğini icra ederken ben de hülyalı hülyalı uzaklara bakarım. burdan anlayacağınız üzere çok da duygusal bir insanım. atatürk kültür merkezi'ne en şık hâlimle giderim. böyle de sanata saygılıyım." der der der ve aslında anafikri oylum talu olan bir program yapar. ucundan azıcık da olsa anladığı bir konuda susmasını beceremeyip konuğuna söz bırakamayacak kadar tevazu yoksunu bir insan maalesef. tabii bütün bu nedenlerle bir o kadar da samimiyetsiz.
  • konuk: - "michael jackson hayranıydım..."
    o.t.: - "inanmıyoruuuum!"
  • bir çift özelliği olan sunucu.
  • baba zula'nın konuk olduğu bugünkü programda, japon kültüründen bahsederken, anime-manga'nın dışında bir de hentai kelimesini kullanıp, anlık bir şoka yol açan sunucu. öyle ki, stüdyo bir an sessiz kaldı.
  • en son programında kaçırılan aysun akbay'a, bir kadın kaptana "göre" çok güzelsiniz dedi. sanırsınki hayatı çirkin kadın kaptanlarla geçmiş, hadi sen fena değilsin onlara göre diye yorum yapıyor. ah be aysuncuğum -siz de bir sunucuya göre fazla zeka fışkırtan sorular soruyorsunuz, pek anlamlı cümleler kuruyorsunuz teyze- diyiveremedin ya güzel kızım.
  • esra ceyhan'ın bi küçüğü.
  • cehaleti yetmisyormuscasina entelektuel alanlarda kisa paslasmalar yapma cesaretinde bulunan program kisisi.
  • güzel kadın. hepsi bu ama, samimiyetsizlik - güzellik = 0
  • kendisinin internette bulduğum bir fotoğrafı üstüne şöyle bir paint terk çalışmam olan şahıs.

(bkz: annoying orange)
hesabın var mı? giriş yap