• videoyu kahkaha atarak izledim. teyzeye oyunuzu kime vereceksiniz yerel seçimlerde diye soru soruluyor akabinde teyzenin verdiği cevap artık gülünecek duruma geldiğimizi gösteriyor.

o malum video.

teyze hala kılışdar getirdi sanıyor hakimleri*

gerçekten kılışdar getirdi sanıyor videonun devamı için.
  • "sizi başımıza getirenlerin allah belasını versin dedim" dedikten sonra tayyibe verecem demesi yarmıştır.
    teyzeme nasihat : her yerde herkes hakkında bela okuma sıkıntı çıkabilir. (dikkat edin silivri esprisi yapmadım.)
  • kahkaha attırmıştır.

teyze: davadan dolayı hakimlere "sizi başımıza getirenlerin allah belasını versin."

sonrasında da ekliyor, "ben oyumu tayyip'e vereceğim. "

günün en ilginç videosu olmaya aday.
  • kimlerle aynı ülkede yaşıyoruz ulan biz?

halime ağladım
  • aklını çoktan vermiş yürüyen varlıktır
  • videonun devamini bulur da izlerseniz, teyze tum hayati boyunca chp'ye oy verdigini ve artik erdogan'a oy verecegini soyluyor.

dumur dumur dumur...

gercekten anlayamadim. sizi basimiza getirenlerin allah belasini versin derken hakimi mi kastediyor, yoksa kilicdar'in hakimleri atadigini mi soylemeye calisiyor, ne yapiyor, nereye varmak istiyor.

cidden anlayamadim. karmakarisik duygular yasiyor teyze.
  • yerel seçimde açıp da adayın vasıfları, kariyeri ve projelerine bakmadan oy veriyorsanız hangi partili olursanız olun teyzeyle aynı kafadasınız.
  • (bkz: finaliyle ters köşe eden filmler)
    (bkz: bittiğinde oha dedirten filmler)

standart bir erdoğan seçmeni. 2 cümleyi birbirine bağlayamamasından belliydi.
  • yahu ben hala anlamadım, teyze belki bizimle farklı bir şekilde iletişime geçiyor da biz anlamıyoruz? teyzemm teyzem ben böyle bir soku en son black mirror izlerken yaşadım. böyle lafa güzel başlayıp sonu bu kadar şaşırtıcı bitirmek büyük başarı.
hesabın var mı? giriş yap