şükela:  tümü | bugün
 • her gün league of legends hakkında 2-3 tane video atan youtube kanalı. sıfırdan elmasa, a'dan z'ye gibi değişik serileri var.

  ayrıca lol dışında gta v, witcher 3 gibi farklı oyunların da videolarını çekiyor. çok keyifli bir anlatımı var togi'nin. tavsiye ederim.

  bu da kanalı

  edit: imla
 • youtube'de denkgeldiğinde videolarını izliyorum sade ve küçük şakalarla videolar çekiyor hoş bi arkadaş
 • tolgahan isimli tahminimce 92-93 doğumlu bir eleman tarafından yönetilen youtube kanalı. lakabı togi, kendisi de o şekilde telaffuz ediyor ismini çoğu zaman. kendisi gazi üniversitesi'nde çalışma ekonomisi okumakta.

  (bkz: oyunbros zamanı)
 • (bkz: rahatsız edici)
  (bkz: kabız)
 • son zamanlarda kullandığı jargonla, hal ve hareketleriyle eskiye nazaran daha sempatik bulduğum oyunbros zamanı isimli youtube kanalının sahibi. league of legends, euro truck, the walking dead gibi oyunlarla alakalı eğlenceli ve öğretici bulduğum videolar çekmekte kendisi.
 • lol yayıncısı bi çocuk,normalde twitchdeki adamlar filan bana çok itici gelir ama bu çocugun ayrı bir havası var ve adam kendisini izlettiriyor,oyun oynamayı bırakıp adamın serilerini izliyorum gece yatmadan. togi olum takma lan milleti devam et sen doğal takıl bu şekilde.
 • çok samimi, düzgün videolar yapan videocu*

  çok düzgün bir adam, oyunda dc olan birini kesmemiş ve taktirimi toplamıştır. tolgahan'nın takımındaki diğer oyuncu dc olanı kesince ne küfür dönmüştür ki sormayın. tolgahan'ın dc olan adamı kesen oyuncuyla ilgili düşüncesi "oyuna kendini çok kaptırmış" olmuştur.

  tolgahan lol veletlerine çok güzel örnek olmaktadır. çok iyi oynadığını söyleyemem zaten kendisi de hatasız oynamadığını, challenger olmadığını tekrar tekrar söylüyor. diğer oyunculara çok yararlı bilgiler de vermektedir. yayın sırasında çeşitli materyaller ile su içer (kimi zaman bir fincan kimi zaman bir bidon ile). diğer türkçe lol kanallarına göre kendisine bir rakip bilmiyorum. oyun sonu maçı yorumlaması da çok profesyonel görünüyor.

  umarım bu kadar oyun oynamak onun akademik fırsatlarını kaçırmasına sebep olmaz. kendimden biliyorum: yıllarca knightonline oynamak beni serverda küçük bir efsane yaptı ama reel hayatta pek birşey kazandırmadı. ancak öte yandan bu bilgisayar, ps, xbox, online oyunlar piyasası çok büyüdü. kendisi akıllı bir adam bir şekilde en iyisini bilir. fazla uzatmamak lazım.

  (bkz: kabizatör)
  (bkz: s0flu)
  (bkz: oyunbrostan hepinize merhabalar arkadaşlar) ile başlar

  şu satırlar ile videosunu bitirir.
  (bkz: beğendiyseniz ve eğlendiyseniz videoyu beğenip kanala üye olmayı unutmayın diyelim)
  (bkz: bir sonraki bölümde görüşmek üzere)
  (bkz: kendinize iyi bakın)
  (bkz: bye bye)

  son olarak şunu belirtmek istiyorum. lol'u sildim ama adamı izlemeye devam ediyorum. resmen videoları bağımlılık yapıyor.
 • lol'e başladığımda kendisine rastladığım youtube kanalidir. kendisi izlettiren bir arkadaşımız togi. ben ciddi bir oyuncu olarak ne yalan söyleyeyim oyundaki tepkilerine gülüyorum.
  trundle ile oynarken 1v3'te tüm şampiyonlari kesişi ve verdiği tepkiye bakın. dediğimizi anlarsınız.

  edit 1 :yasuo'ya karşı trundle oynadı bugün an itibariyle. tek istediği şey yorick oynamayı istemediği sanırım swh.
  edit 2 : urf'ta kendisiyle karşılaştık.* kısa sürelide olsa tanışma fırsatı buldum. çok mütevazi ve tecrübeli bir oyuncu. umarım nice güzel yayınları yapar, hedeflediklerini gerçekleştirir.
 • komik ve samimi adam, sıçınca söylüyor, kasıntı değil.

  güzel jungle oynar, güzel tahminlerde bulunur bu tombiş kardeşimiz. yolun açık olsun lan.