şükela:  tümü | bugün
  • sınai mülkiyetten mi bakarsınız, fikir ve sanat eserleri yönünden mi bakarsınız bilemem ancak bu tüyü bitmemiş popçu haklarının yendiğinin resmidir! ozan doğulu “ustalık” ayağına çeşitli kliplere çöküyor beyler.

“hem karadeniz’i göreyim, hem de kuymak gömeyim” amaçlı, hesabı da muhtemelen aydın kurtoğlu’na yüklediği “deli fişek” klibi. lütfen 00.30’a bakın beyler. "aydın, hesabı sana nasıl da iteledim" demiyor mu?

klip1

niran ünsal'ın kızı hande ünsal'ın klibini de çöktü ozan bey. 03.05'e bakın. klip boyunca dans etmiyor, şarkı zaten söylemiyor... "ulan çekim de uzadı" diye söylenmemiş mi içinde bir bakın dostlar.

klip2

00.36'ya bakın önce lütfen! klip3

beyefendi hazretleri dj olarak da çalmayı bırakmış, elemanlarına "yavrum biraz daha ses alayım" falan diyor. "feat" ayağına çöktüğü kliplerde zahmet edip bazen dans bile etmiyor ozan bey.

beni en çok şaşırtan klip ise bu oldu. 00.30 civarında başlıyor mevzuu...

klip4

birkaç hafta önce çekim için sözleşilmiş ama ozan bey erindiği için ancak 3-4 hafta sonra gelebilmiş çekim yerine. piyanosunu da dallar, yapraklar sarmış. şaşırdığım detay çöpü, pisliği kendisi topluyor.

bu klipleri zamanınız olduğunda detaylı inceleyin efendiler. göreceksiniz! ozan doğulu "feat" ayağına birbirinden garibin, yetimin ve pop dünyasında yitip gidecek elemanın kliplerine çöküp çöküp duruyor. etme ozan, bırak gençler yürüsün!

piyano çalsın, gidip elini öperim. orkestra yönetsin, çayını çorbasını eksik etmem, getiririm ama yetimlerin kliplerine çökerse, ben bu durumdan rahatsız olurum ağalar.
  • katıldığım tespittir. 90'lardaki kliplerde altyazıda isim olarak gördüğümüz ozan doğulu ne olduysa oldu 2000'li yıllardan itibaren katkıda bulunduğu şarkıların kliplerinde görünür olmaya başladı. bir süredir dj'lik de yapıyor. ne diyelim hayırlı işler.
  • büyük ortadoğu pop müzik projesi'nin eş başkanlığını yürüten doğulu kardeşler'in, müzik sektörünü kontrol etmek adına attıkları 2. adım.

yetkililere sesleniyorum! burak kut gitti! mustafa sandal sallantı da! rafet el roman abazan oldu! artık yeter!

devlet büyüklerimiz türk pop müziğinin bekası için artık bu duruma bir el atmalı! yoksa herşey için çok geç olacak!
  • (bkz: adam belgeli beyler)

doğru tespittir.