• http://www.ntvmsnbc.com/id/25334566

insanları ayırarak pek faydalı işler yapan vekilimizdir.
  • maalesef benim çevremde bu adama oy vermiş boş beleş, bırak devleti milleti kendisine bile faydası olmayan en az 5 tane dindar adam var. şimdi onlara desem ki sizin oy verdiğiniz adam milletvekili olup böyle böyle dedi, "oh ne güzel demiş doğru söylemiş" diyecekler. o yüzden ben bu adamda suç bulmuyorum. kendi cehaletini meclise yansıtandadır suç.
  • yanılıyor. bu dünyaya gelen fayda her zaman ateistlerden olmuştur. tanrıya yaklaşanların yaptıklarına bakın. halife ve papalardan başlayabilirsiniz.
  • dinciler, ateistler zırvalarının yanında bence daha da vahim olarak "kafamızı gözümüzü de yarsalar, bıçak da sallasalar, kurşun da atsalar bu hafta ‘4+4+4’ geçecek." demiş. arkadaş işte bu dediğim dedik zihniyeti yüzünden, halkın isteklerini inada bindirenler yüzünden faşizm ilerliyor her koldan.
  • bu memlekette yaşayan ateistlerin kafa kağıtlarındaki din hanesine ateist yazdırma vaktinin gelmiş olduğunu bana gösteren kişi.
  • kendisi de (odin ve uçan spagetti canavarı'na inanmadığı için) bir tür ateisttir.
  • kendisi eski devrek belediye başkanıdır. şahsım devrek'te kısa bir süre, yaklaşık 3 hafta görev yaptım. bu adamı bir kere televizyon'da görmüştüm. zonguldak milletvekili adayı iken chp'li bir adayla kendilerini tanıtıyorlardı ntv'de. o zaman kendisinin ne kadar dolu! bir siyasetçi olduğunu boş laflarından anlamıştım.
    neyse devrek'e gittim geçici göreve başladım falan derken bu adam geldi aklıma nedir ne değildir diye oranın yerlilerine sordum. herkesin iddiası belediye başkanı iken zeginliğine zenginlik kattığı yönündeydi.yani şu anki konuşmalarının birilerine yaranmak olduğunu düşünüyorum. her devrin adamıdır bazıları!
hesabın var mı? giriş yap