şükela:  tümü | bugün
  • özdek içerik anlamına gelmektedir. ayrıca nickim olur.
  • yepyeni bir suser. #1741926 nolu entrysi ile daha ilk orneginde bile okuyana nese kazandirmistir, yuzunu guldurmustur.*
  • fevkalade ba$arili divx toplayicisi, olumsuz palm fani insan. muhabbetlerine de doyulmaz zatiallerinin.
  • ekşi sözlük mobile'ı host eden takdire şayan suser.
  • yaptığı tematik çalışmanın* ortasında bile olmamasına rağmen haftanın hiperaktifleri listesine altıncı sıradan girebilmiş, gücü yeterse istatistiklerde kalıcı olabileceği şimdiden belli olan yazar.
  • tematik calisma ayagina kendi halinde insanlarin telefon numaralarini, mail adreslerini vb. kisisel bilgierini sozluge aktaran yazar.
  • tematik çalışması dahilinde verdiği kişisel bilgilerin zaten internette bulunabileceğinden (ve sözü geçen kişilerin bunları kendi rızalarıyla verdikleri için http://www.ttrehber.gov.tr/ deki bilgilerden bile daha masum olan bilgilerdir) habersiz olunan dolayısıyla yaptığı iş kişileri deşifre etmek olmayan fakat bazı yazarların bu tematik çalışmasını da anlamamakta ısrar ettikleri yazar.
  • 'heyyooo, 1000 entryi geciyorum bugun' diye bagiran user. ogretim uylerinin isimlerini girmek cok iyi fikir. 'ben de calistigim yerdeki insanlarin isimlerini giricem biraz sonra' demek istiyor insan.
  • uyumayan, uyumaya ihtiyac duymayan, hakkinda yapilan yapici veya kirici elestirileri hice sayarak 24 saat boyunca ytu nun tum ogretim uyelerini sozluge girmek icin azim yapmis yazar.
  • konsept limitlerini ne kadar zorladığı tartışılır olsa da, entrylerinde cep ve ev telefonlarını yazarak etik limitlerini altüst etmiş yazar