• ak parti izmir milletvekili necip nasır'a aittir
  • yoğun bakım doluluğu sebebiyle devlet hastanesi tarafından acil anjiyo yapılması için sevk edildik.

yönetmeliğe göre kırmızı kod ile gelen acil hastalardan para alamazlar ancak bunlar tezgahı kurmuşlar, ithal stent kullandık devletin kullandıkları dandik diyerek zorla para alıyor insanlardan.

özellikle işlemimizi yapan kardiyolog ışık erdoğan ise hastanın durumu hakkında bilgi vermeden önce kullandığı malzemelerin reklamını yaparak hipokrat yeminini hiçe sayan bir esnaf.

bir de utanmadan ekstra para alamadığı kasıktan anjiyo istedik diye ekstra fırça atabiliyor kendisi.
  • bugün 22:30’da girdiğimiz acil’inden şu saat itibariyle hala çıkamadığımız hastane.
    yapılacak iş sadece röntgen sonucuna bakmak ama 1,5 saattir bakılamadı. sebebine gelince, 1 adet acil servis doktoru istihdam etmişler, içeride 50 hasta var. doktor, hasta bakıyor, çıkıyor, tahlil sonucuna bakıyor, dönüyor hasta bakıyor, tekrar çıkıyor, röntgen sonucuna bakıyor.
    aynı doktor aynı anda 100 farklı işe bakıyor. devlet hastanesinden daha kötü durumdalar diyebiliriz acil servisleri için.
  • memnun kalmadığım özel hastane. 15 sene öncenin devlet hastanesi ayarında. planlı, net, işler dahi yavaş.
  • kadın doğum için gidilmemesi gereken hastane. özelden anlatabilirim soracak olanlara.
  • devlet hastanesi hızında özel hastane

özel edit: devlet hastanesinden daha da yavaştır. test yaptırmak için geldim. 80dk oldu bir oradayım bir buradayım. testi daha yaptıramadık. sözde randevuluyuz
  • nasmed özel sağlık hizmetleri ismiyle 25-26 ağustos 2021 tarihlerinde eşit dağıtım yöntemi ile 5 tl sabit fiyattan halka arz edilmiş olan şirket.

1 eylül de egepo olarak borsada işleme açılacak ve her yatırımcıya 333 lot verdi. değerlendirenlere bereketli olsun.

edit: arzdan 200 lot almıştım ve şu anda beklendiği üzere tavanda hissemiz. alıcılar 14 mn seviyesinde, aksilik olmazsa bugün böyle götürürüz. birkaç tavan gitse bana yeter, bozduğu yerden gönderirim gözüm yok fazla.

(bkz: ytd)
  • bir covid-19 testini yapmaktan aciz hastane.

375 lira para alıp, 24 saat ile 48 saat içinde sonuç vereceklerini taahhüt edip 65 saattir bekletiyorlar.

yapamıyorsanız kapatın hastanenizi kardeşim.
  • kafesinde french press kahvenin 13 tl gibi bir fiyatla satıldığı, özel hastane olduğunu her an hissettiren izmir üçyolda faliyet gösteren hastane.
hesabın var mı? giriş yap