şükela:  tümü | bugün
 • türk'ün gücü olsa kafasına çuval geçirilirken görürdük sanırım, devletin gücüyle kendi insanına bu muameleyi yapan yarın bir gün başına bir şey gelse ''şehit'' diye pazarlanır. neyse ben bir şey demiyorum.
 • bir araba hamasi laf söyleyip en sonunda yere yatırdıklarından biri yüzüne bakınca tırsan bir tabansızın işi.

  adam her haliyle devlet olmuş haberi yok.
 • adamları yüzüstü yatırıp silahların gölgesinde ne yaptı lan bu devlet diye bağırırken farkında değil, bölge insanına devletin ne yaptıgını gayet iyi biliyor yerde yatanlar.

  bölge insanını işssizlikle, kürt kimligi, ekonomik nedenlerle dağa cıktıgını ilişkilendirmek aptallıgın sınırlarını zorlamak gibi geliyor. aslında son cümlesi insanların neden dağa cıktıgının göstergesi, ''göreceksiniz türk'ün gücünü''

  madem korkun yok kürtlerden, neden bana bakma yere bak diyorsun serefli türk polisi, ifşa mı olmaktan korkuyorsun.
 • rüzgar eken hainler,devlet fırtına biçilince ah vah etmesin.
 • öfke öfkeyi doğuruyor. bu öfke şiddete dönüşüyor. sonra ülkemiz kan gölü oluyor.
  her şeyin başı bu öfke. asıl bu öfke yılanın başını ezeceksin yoksa sorun çözülmez
 • o özel hareket amirinin yaşadıklarının onda birini yaşayanlar şu an dağlarda askerlere saldırıyor, şehirlerde karakol önlerinde kendini patlatıyor.

  yerde yatanlar melek, devlet gene şeytan. yerde elleri bağlı yatanları görünce, bu yerdekilerin öldürdüğü vatan evlatlarını anında unutuyorsunuz. katil devlet moduna giriyorsunuz. bu kafayla bir iş olmaz.

  edit: bu yere yatırma olaylarını savunduğum sanılmasın ama öfke öfke doğuruyor ve arada gerçekten bu olayları misliyle hak edecek pislikler yapanlar var, onu da unutmayalım. sen birisine yumruk atarsan o da sana bir şeyler sallar illa ki. görünen o ki bu yumruklaşma daha çok devam eder bu ülkede.
 • "türk'ün gücü" değil de sadece "türkiye cumhuriyeti'nin gücü" deseymiş anlardım. konuşma bu haliyle faşist ve çocukça. türklerin dışındaki bütün ırkları ötekileştiriyor.

  öte yandan adamlar özel hareket polisi. her gün en az bir polis/asker ölüyor. içindeki siniri ve tepkiyi anlayabiliyorum. yerdeki adamların terörle bir bağlantısı varsa yere de yatırır, psikolojik baskı da yapar; bundan doğal ne olabilir.
 • teröre destek verenin ırkının aq, topunu gömmeli