• çok sağlam ama çoook sağlam laptoplar yapan marka.

dışarıdan gelen her türlü yumruk, yere düşürme, kola dökme vs. gibi saldırılara karşı kaya gibi sağlam durup beni kendine hayran bıraktı. katlanma yerinin bir tarafı kırıldı hala bana mısın demiyor.
    bir gün isyan edip bir daha hiç açılmayacak biliyorum, o zaman da yine gidip bir packard bell alacağım.
  • tamı tamına 2 sene önce aldığım, tost makinesine benzeyen aşkım. evet evet, aşkım. kış günleri, gaz bittiğinde adaptörünü ayağımın altına, kendisini de karnıma koyup uzanıyorum, oh sıcacık. sonra acıkıyorum, yemeğimi söylüyorum, karnımı doyuruyor. 320 gb hdd sinden, bi film seçiyorum, eğlendiriyo beni, müzik dinliyorum. gereksiz vıdı vıdısı yok. beni yormuyo. resmen, adeta mükemmel sevgili. ancak ankara'da servisi yok, bilgisayarı kargolayıp istanbul'a yollamanız gerekiyor, bir de çok ısınıyor - tamamen benim hatam- ki bu sorun da ucuz yollu bir notebook cooler ile halledilmeyecek bir şey değil.
    ve kesinlikle dizüstü bilgisayar almak isteyen herkese de şiddetle tavsiye ettiğim markadır.

bu arada üzerine 2 kez pancake hamuru döktüm, ekranı kamuflaj desen gibi dalgalı dalgalı oldu yağdan, temizledim, geçti. klaveye de döküldü ama pek umursamadım.
    bi kere fırlattım, ekranının çerçevesi çatladı ama bi sorunu yok.
    bi kere arkadaşım düşürdü, adaptör girişinde ufak bir sorun çıktı, değiştirttik, maşallahı var şimdi
    2 sene önce bilgisayarı alırken, temizlik için yanında aldığım ıslak mendilleri kuruduğundan 1 senedir temizlemiyorum (evet iğrenç bi mahlukum) klavyenin içi çekirdek kabuğundan, susama envai çeşit şeyle dolu, yine de bir şey yok. dediğim gibi, bunca hoyrat kullanıma rağmen sadece fazla ısınıyor. o da olsun artık.
  • bir yıl önce easynote modelini aldığım markadır.geçen süre zarfında elde ettiğim yüksek performansın yanında hiç bir sıkıntı çıkarmaması ayrıca hala dayanıklı olan pili ve ısınma sorunu yaşamamam da bu markayı tercih ederek iyi bir karar aldığımın göstergesidir.
  • bir mala bakıyorsun. bir fiyatına. sonra aynı özelliklere sahip diğer marka modellerin fiyatlarına. nerdeyse yarı fiyatına. ayakta alkışlamayıp da ne yapmalı? satın alıyorsun ve ne bir tutarsızlık, ne bir ısınma sorunu, ne gürültü. her şeyiyle harikulade. çevremdeki herkese tavsiye ediyorum ve ben de şüphesiz çok seviyorum. tarihi boyunca bir tane kusurlu kasası vardı, onda da azcık cızırtı oluyordu bazen, devede kulak kısaca. gözü kapalı satın alınacak marka.
  • acer firmasının pazar kaybı yaşadığı ülkelerde ürünlerini satmak için kullandığı markadır. zamanında bir şekilde acerdan memnun kalmayan müşteriyi geri kazanmak adına yapılmış bir olaydır. packard bell dikkatli incelendiğinde bataryasından adaptörüne kadar "acer" yazıldığı görülecektir ve yine bu batarya ve adaptörler acer'ın bazı modelleri ile birebir uyumludur.

malzemesi kaliteli, verildiği parayı sonuna kadar hakeden bir markadır. almayı düşünen arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun, pişman olmazsınız kesinlikle.

edit: acer ve kalite kelimelerinin aynı cümlede olması aklınızda soru işaretlerine sebebiyet vermesin. ironi falan yok yazdıklarımda

ayrıca acer yazısının tam olarak nerede olduğunu merak edenler için:

http://www.hizliupload.com/…9306977336404739527.jpg
    http://www.hizliupload.com/…9395093381833829462.jpg
  • iki buçuk yıldan beri kullandığım, gayet memnun olduğum bilgisayara sahip firma.
    şimdiye kadar hiç format da atmadım.
    hala da öyle aşırı ısınma sorunu yok, bir yastığın üzerine falan koyup fanını kapatınca ancak çok ısıtıyor.
    teknoloji, şans işi.
  • oldukça uygun fiyatlı bilgisayarlar üreten firma.
    aynı özelliklere sahip benzerlerine nazaran kafadan 200lira ucuzdur.
    ancak bu ucuzluk performans kaybı yaşatmaz. sonuçta 2000tl ye alınabilen bir toshiba bile sizi çıldırtacak sorunlarla boğuşturabilir.
    bu işler biraz da kısmet sanırsam...
  • şubat başında aldığım bi laptop var bende de.
    geçen gün internette gezinirken masadan çıt diye bi ses geldi.
    baktım altındaki vidalardan biri düşmüş.
    aldım tornavidayı sıktım.
    büyütmeye gerek yok en nihayetinde.

ısınma sıkıntısı falan da yok.
    aslan gibi valla.
  • evladiyelik bir laptop almak isteyenlere şiddetle tavsiye ettiğim marka.
  • bugüne kadar aldığım tüm laptoplarda tercih ettiğim marka.

bu kadar sağlam makine için 3 bilgisayar parası ödemeniz gerekiyor.

standard diz üstü bilgisayarlar arasında sağlamlığı ve verimliliği ile bir numaradır. eğer siz de sakar, kıran, döken birisiyseniz sizi ancak packard bell laptop paklar..
hesabın var mı? giriş yap