• palmolive'in yeni çıkarmış olduğu çikolata kokulu duş jeli. yıkanırken life dökmekten çok direkt kafaya dikip yeme isteği bırakıyor insanda. şukela..
  • bir kere kopurtup liflendikten sonra "ayy acaba bir daha mi kopurtsem? " diye dusuncelere sevk eder. her banyo yapisinizda en az iki kez liflenmis olursunuz bir de kurulandiktan sonra kokladikca elinizi kolunuzu isiraniz gelir ki hic sormayin gitsin.
  • insana kendini charlie and the chocolate factory'deki cikolata nehrine atasini getiren palmolive'in dus jeli.
  • en bi guzel kokan dus jeli. bende kullanayim misler gibi kokayim, salinayim yarin yaninda dustan sonra diye dusunerek aldim. ama hayat filmlerdeki gibi degil tabiki, ben parmak uclarimda bornozumla salinacagimi dusunurken cikolata tutkusunun bunyeye alerji yapmasi sonucu acilde popoma yedigim igneyle topallaya topallaya eve geldim anca.
  • öyle böyle güzel birşey değil enfes olmuştur. o güzelim şeyin pis vücüduma değmesi bile içimi acıtıyor.
  • insanı saatlerce duşta tutabilecek, baş tacı edilmesi gereken bir ürün. çikolatan ziyade baileys kokuyor lan resmen, bundan sonra alacağım tek duş jeli olacak kendisi. şiddetle tavsiye edilir. 500 ml fiyatı da: 8 tl.

ayrıca, bunun vücut kremini de çıkarırlarsa mükemmel ötesi olur. yetkililere duyrulur.
  • palmolive'in termal spa'sını rafa kaldırtacak kadar başarılı duş jelleri serisinin bir ferdidir, diğerleri ise çilekli ve vanilyalı olanlarıdır.

herkes denesin diye şu sıralar sık sık indirime girmekte kendileri ayrıca, gratis'te en son 750 ml olanları 5 tl idi.

ayrıca çileklisini de şiddetle tavsiye ediyorum, buram buram ve ağır olmadan misler gibi çilek kokuyorsunuz.
    duş sonrası yoğun koku yaymaktan sıkıldığınızda dinleme aşamanızı da vanilyalısı ile yapabilirsiniz.

fakat ben çilekli ve çikolatalıyı, vanilyalı ve çilekliyi karıştırıp o şekilde de denemeyi düşünüyorum. o zaman da tecrübelerimi aktarırım.

hindistan cevizlisini de atlamamak lazım. o da muazzam.
  • bu orgazmik ürünün kapağını açıp kokladığınızda aldığınız koku, duşta ve duş sonrası üstünüze sinen kokunun yanından geçemez.
    o nedenle denemenizi şiddetle öneririm. mükemmel.
  • bu duş jelini kullandıktan sonra kakao ya da tütün notalı bir parfümle cila yapılmalıdır.
  • plastik kokulu duş jeli.
    halen piyasada olduğuna bakılırsa, ben piyasayı doğru analiz edemiyorum.
hesabın var mı? giriş yap