• **tuncer ustael palu ailesinden emine ile evleniyor. bu zamana kadar sıradan bir aile palu ailesi.

**tuncer'in evliliğinde, babası tuncer'e yardım etmediği için öz babasına ve düğününde babası tarafından maddi olarak desteklenen öz kız kardeşine bileniyor. babasına gidip, kız kardeşinin fahişe olduğunu söylüyor. amacı babasının kız kardeşini öldürmesi. böylelikle öz babasının mirasına çökmek. babası bunu defterden siliyor.

**tuncer aynı taktiği damat olarak gittiği evde uyguluyor. amacı ailenin dairelerine çökmek. kayınbabasına gidip "kızın orospu oldu, onu orospu yapan da damadın" diyor. harun palu ve isa palu damatlarını öldürüyor. harun palu yaşlı olduğundan, genç oğlu yanmasın diye suçu üstleniyor.

**harun hapise, damat mezara giriyor. tuncer bu olaydan sonra palu ailesini etkisi altına alıyor. sürekli "öldürdüğünüz damadın ailesi intikam alacak" sözleriyle ve yaptığı kirli oyunlarla (aile size büyü yaptı, hepinizi öldürecekler, kan davası oluştu v.s) palu ailesinin bütün fertlerini psikolojisini bozuyor.

**tuncer ve emine bu sırada istanbul'da kapıcılık yapıyor fakat tuncer, gofretlerin skt'lerini değiştirdiği için kovuluyor. ailenin başına geçiyor.

**tuncer ailenin içine girince evdeki muhtemelen herkese tecavüz ediyor.

**tuncer, kaynanasının fahişelik yaptığına dair bir kağıdı isa palu'ya yazdırıp imzalatıyor. buradan anlıyoruz ki, aile fertleri tuncer'e tam biat etsin diye elinde video v.s de var. belki de yatak görüntüleri kim bilir. yani tuncer ailenin tam biat etmesi için önlemlerini almış. mektup da bunun kanıtı.

**meryem palu, üzerine atılan iftira yüzünden kocasının öldürüldüğünü bildiği için tuncer'e nefret besliyor. meryem ile kızını öldürüyorlar. oğulları recep evden kaçıyor. meryem öldürülmeden önce kredi çekiyor, 1 gün önce de maaşının çekilebilmesi için vekalet veriyor.

**aile hepten kafayı yiyor. evleri satıp parayı tuncer'e veriyorlar. tuncer, bir araba alıyor ve aile öldürdükleri damatlarının ailesinden korktukları için arabada yaşamaya başlıyor.

**harun ve havva palu, vatandaşların araya girmesi üzerine kocaeli'de barınma evine yerleştiriliyorlar. burada tuncer'den davacı oluyorlar. yıl 2011. kızlarını ve torunlarını tuncer'in öldürdüklerini söyleseler de delil bulunamıyor ve tuncer serbest kalıyor.

**harun palu belirlenemeyen bir nedenden ruh sağlığını kaybediyor. bunun üzerine, zaten damadın ailesine olan korkuları yüzünden ruh sağlıkları bozulan aile fertleri, babalarının da delirmesini görünce tuncer'e sorgusuz sualsiz biat ediyorlar.

**dava kapanıyor.

**2018 yılında, olaylar müge anlı'ya taşınıyor.

**palu ailesi avukatlarına başvuruyor. avukat da, yoğun bir şekilde ailenin programa çıkması yönünde tavsiyelerde bulunuyor ve aile programa çıkmaya karar veriyor.
  • entry ile sputnik'e haber olmuşum, niye soylemiyorsunuz arkadaş.

https://tr.sputniknews.com/…esi-icin-devreye-girdi/
  • tuncer ustael'in işlediği iddia edilen suçlar (birçoğunun kanıtları var)

*baldızının kocasını öldürme,
    *baldızını öldürme,
    *baldızının kızını öldürme,
    *adam öldürmeye azmettirme(kaynananın ilk ifadesi),
    *evrakta sahtecilik(suçlu bulunup hapiste yatmış),
    *uyuşturucu madde kullanma,
    *tecavüz,
    *çocuklara tecavüz(raporlarla sabit),
    *darp(karısına ve çocuklara işkence),
    *üfürükcülük,
    *ailenin evlerini gasp etme,
    *kaynanasının kardeşinin evini şiddet kullanarak gaspetme,
    *sahte çek/senet (ceza almış),
    *gıdada sahtecilik,
    *planlayarak adam öldürmeye teşebbüs (kız kardeşini babasına öldürtmek)

sıcağı sıcağına izleyerek büyüyen biriyim, o günleri hatırladım nedense.

edit : ehliyetsiz araç kullanma, kişiyi hurriyetinden alıkoyma gibi bir düzineden fazla daha suç işlemiş. habire mesajınız var yeşili yanıyor "su suçu da işlemiş" diye.
  • bir adet alfa erkek bütün sülaleyi sikiyor.

aşk-ı memnu gibi ama aşk yok, memnu da yok. cin var, büyü var, tecavüz var, pedofili var, ensest var, şırınga var, uyuşturucu var, cinayet var.
  • kim lan bu tuncer diye bi bakayım dedim adamın fotosuna da buna biat edenin ben aklını sikeyim. bunun ben suratına sıçmam be bide lafıyla iş yapıyorlar. cehalet işte.
  • en kral psikolojik gerilim filmlerine taş çıkaracak olay. böyle insanların aramızda olması kadar korkutucu bir şey yok gerçi. bu insanların yaşamaları bile bize hakaret. bir eleme yöntemi olsa da rahata kavuşsak.
  • akp seçmeni profili tiplerden oluşan aile.

varın siz düşünün işte.
  • kanım dondu. bir tane çocuğun ismi de recep tayyip...
    adam öldürme, tecavüz, gasp, tehdit, şantaj, üfürükçülük... sorsan elhamdulillah hepsi müslüman.
    ne zaman bu hale geldik, nedir bu psikolojik buhran ben çözemiyorum anlayan varsa beri gelsin.
  • özeti bile normal bir insanı ruh hastası etmeye yetecek olaylar zincirine konu enteresan bir aile.
  • olayın boktanlığı bir tarafa, bugün internette müge anlı'nın, megane marka araca 10 kişiyi sığdırmaya çalışmasına çok güldüm, tabii bu tuncelmi ne sikimse onun, bu eski kasa, yeni kasalar daha geniş, biz rahat rahat uyuyorduk demesine bastım kahkayi. o stüdyoda bir tane adam yokmu. kalk siktir git şuradan, ağzını yüzünü sikmeyeyim diyecek. adam resmen oradaki konuklardan, sunucuya, kameramandan, cayciya herkesi aptal yerine koyuyor, kimsede tek kelime etmiyor. hadi program yapımcıları reyting uğruna ses çıkarmıyor, ya o stüdyodakiler, lan nasıl insanlarsınız, alayınızın mı sinirlerini aldılar. nasıl dayaniyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap