• şaşırma yetimi kaybetmişim. vay anasını avradını ulan milletin yaptığına bak bile demedim.
    neden? çünkü imam osurursa cemaat sıçara alıştırdınız
  • akp türkiyesinde yapılan binlerce nepotizmden sadece bir tanesidir. şaşırılacak bir durum yoktur, çünkü buna izin veren yine bu halktır.
  • arkadaş sanki mmporg oyununa char kasıyor sürekli farklı bölümlere gönderip yetenek point kasıyor anlaşılan bölüm sonu boss'u için hazırlıyor olsa gerek.

edit: imla
  • üniversite kadrolarına genelde nokta atışı ilan verilir zaten. herhangi bir üniversitenin öğretim üyesi ilanına bakınca bunu görürsünüz. bu ilanda anormal olan durum şu ki eskiden öğretim görevlisi ilanı genel şartlar taşırdı. yani en fazla deneyim süresi vs şartı değişebilirdi. iki sene önce yök rektörlere öğretim görevlisi ilanına da özel şart koyma yetkisi verdi. ondan sonra işte o kadrolar da öğretim üyesi kadrosu gibi adrese teslim dağıtılmaya başladı.

edit: eben sağolsun uyardı, öğretim görevlisi bile değilmiş, öğretim görevlisi kadrosu şartlarıyla rektörlüğe almaya çalışmış. bu daha da büyük skandal.
  • karisini calistirmasa erkek teroru derdiniz, simdi torpil mi oldu yani ?

edit : ciddiye alip mesaj atanlari belediyeye havale ediyorum.
  • iyi bari rektörün eşi olma şartı aranmamış. akp neydi liyakatti. kul hakkı yiyen müslüman olur mu?
  • cv'si bence gayet güzel. üniversitelerdeki nokta atışı v
    yapılan ve vasıfsız insanların işgal ettiği kadroları görünce tebrik ediyorum.

- arap dili ve edebiyatı, arapça öğretmenliği ya da fars dili ve edebiyatı bölümleri lisans mezunu olmak.

- dil alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.

- lisans mezuniyeti sonrasında en az 10 yıl eğitim ve öğretim alanında deneyim sahibi olmak.

- yabancılara türkçe öğretimi sertifikasına sahip olmak.

- belgelendirmek kaydıyla branş dili yanı sıra en az orta düzeyde ikinci bir yabancı dil bilmek ya da ikinci yabancı dil alanında hazırlık sınıfını başarıyla tamamlamış olmak.

- arapça öğretmenliği haricindeki bölümlerden mezun olanlar için pedagojik formasyon sertifikasına sahip olmak.
  • yakışır rektörüme. bir de çocuk yapsınlar kundaktan girip yükselsin.
  • damadini bakan olarak atayan ak parti genel baskaninin atadigi birinin esi icin actigi kadro ilanidir.

balik bastan kokar.
hesabın var mı? giriş yap