• pamukkale'yi tebrik ediyorum, türkiye'de yaşadıklarını unuttukları için...
  • aman allahım!'dan sonrasını okumadım. 0/10 rezillik

edit: siyasal islamcı olduğunu anlamak için metni okumaya gerek yok. gündemi sarsan videoda malum ceo'nun yanındaki iki kişiyi merak edenler için bildiriyorum, biri bu olaya dahil olan şahıs ( merak eden baksın ), diğeri de sözlükte yazarmış, en azından attığı mesajdan anladığım o.
  • demek kendi bir kadının yanında yolculuk yapsa tacizde bulunacak… standart islamcı kafası…

lan birde bana faşist diyorsunuz.. bundan sonra otobüste yanıma müslüman istemiyorum diye sorun çıkarıcam. yolda falan badeler beni korkum var.

edit: kaynak geldi bir adet vasıfsız.
    kaynak için @punkthesystem'e teşekkürler.
  • türkiye cumhuriyeti devletinin verdiği kadın kimliğini kabul etmeyen bir şahsın saçmalaması.

kadın kimliği varsa kadındır, devletten daha mı iyi bileceksin?
    son günlerde (aslında yıllarda) bilinçli olarak yapılan bir propaganda kapsamında sanırım bu tip karalamaya yönelik paylaşımlar.

edit: kimliğinde kadın yazıyorsa uzun bir ilaç tedavisi ve cinsel uyum ameliyatı ile bedensel olarak tam anlamıyla kadın olmuştur zaten. kalkıp da tecavüz edecek bir organı yok. ve bu ameliyatlar vs devlet onaylı, resmi, ciddi işlerdir. resmi olarak kadındır ve bir erkekle evlenebilir. bülent ersoy örneğinde olduğu gibi. şunun nesini anlamıyor bu insanlar, dehşet verici bir cehaletle karşı karşıyayız.
  • (bkz: sen gelme ulan ayı)

rezalet puanım 0/10.

bundan sonra ki yolculuklarınızı lütfen metro turizm ile yapınız.
  • rezalet olmayan rezalet... konudan bağımsız olarak kadın ve erkeğin otobüste yan yana oturmasında ne gibi bir sakınca var bunu da anlayamıyorum malesef :) tercih meselesidir, isteyen oturur istemeyen oturmaz ama bunu bir kural veya yasak haline getirmek...
  • erkek yanında kadının oturması yasalara ayrıkırı woww
  • kadın kimliği varsa kadındır .

hem pamukkale iyidir başka turizmde mazallah suratına attiriverirler yengenin aman dikkat.
    selam ve dua ile.
  • aman allam lgbt.
  • pamukkaleye basmaya devam dedirten rezalet(!).
hesabın var mı? giriş yap