• içi mermer dolu çelik kapıya sıkıştırınca kopmayla sonuçlanan eylem.

dün oldu. sol el orta parmağımın ucunu geri diktiler ama nasıl ağrıyor anlatamam. kemik kırığı yüzünden takılan atel de ayrı rahatsızlık kaynağı.

yalnız atel sayesinde sol el devamlı "fuck you" pozisyonuna girdi, başıma birşey gelmesinden korkuyorum.
  • daha önce babam yapmıştı ben arabada konuşurken elim arada kalmıştı üstüne kapıyı kapamaya cabalayinca büyük bir çığlık atmistim yalnız insan kendi yapinca sesi daha alçak çıkıyormuş. parmagima kan oturdu.
  • küçükken yaşandığında verdiğiniz tepkiyle doğru orantılı olarak sizi komik duruma düşürebilecek olandır.

+böhöüüğğ,en sevdiğim parmağımdı o benim!
    (aile bireyleri gülmemek için kendilerini zor tutar.)
    +canım parmağım(burun çekme efekti) sana bişey olur da kullanamazsam üzülme tamam mı senin yerin ayrı.
    (aile bireyleri yerlerdedir.)
    +gülmeyin bee ühühüüü
  • bugüne kadar en şiddetlisini bu akşam yaşadığım deneyim. marketten eve geldim, kapı, pencere açıktı. kapı çarpmasın diye kapıyı tutayım derken, sonrasını biliyorsunuz. 36 yaşındayım, ağzım yüzüm yamuldu resmen, gözümden yaş geldi. hemen buz koyayım dedim ama buza gidene kadar kan oturmuştu. aman dikkat edin.
  • çok badire atlattım, ayağım kırıldı, baş parmağım kırıldı, 10'larca kez bisikletten düşüp dizlerimi parçaladım, birinde ayağım boydan boya açılmak üzere 5 kere araba kazası geçirdim, kafam 4 kere küçük sayılmayacak derecede yarıldı, hatta patlayan banyo kazanında bile ayağımı yakmışlığım var fakat bu parmak sıkışması ayrı bi şeymiş amk... resmen 30 saniye nefes alamadım ağrısından. şu an bile hala elimde balta falan olsa dalarım kapıya o drece.
  • bunun çişinizi getiren bir sancısı vardır, bilenler bilir. işte ben onun amına koyayım.
  • parmagın kırılması, ezilmesi, şişmesi morarması ve sonra da tırnagın düşmesiyle sonuçlanabilir.tüm bunların yanında feci bir acı ve sızlama da getirir.arabanın kapısını kapatırken dalgınlık haliyle eli çekmeyi unutmamak gerekiyormuş.
  • kilitlenemeyen kapinin a¢ilmamasi amaciyla yapilan faaliyet. bu faaliyet icra edilirken evde ba$ka bir i$e yaramayan ku¢uk karde$ten faydalanilabilir.
  • en feci şekli inilen arabanın kapısını üst kısımdan tutup, kapıyı hızla örterken eli çekmeyi unutmakla yaşanır... kapı kapanmaz elbet lakin parmaklarınızda kapının deseni çıkar... ince belli çay bardağı gibi olur parmaklarınız.. çizgi filmlerdeki gibi zonk zonk şişip iniyormuş gibi gelir insana... bağırmak, ağlamak istersiniz ama sokak ortasında oda mümkün değildir... titreyen elinizi usulca cebinize sokar yola devam edersiniz.. yeterki karizma sarsılmasın...
  • kredi kartı ödemesi, sevgilinizin kaprisleri, evde geçimsizlik gibi dertlerle dalgın yanlış yeri tutarsınız ve aniden gündeminiz değişiverir...
hesabın var mı? giriş yap