• her turlu dokumani pdf formatina cevirmekte kullanilan hede.

kendisi http://www.pdf995.com/ adresinde ikamet etmekte. indiriyoruz, kuruyoruz.
    kendisini printer driver olarak ekliyor. nese icinde yolumuza devam ediyoruz.

(bkz: hastasiyiz ailecek)
  • pdf dosyasinin birkac sayfasini bas diyerek onlari yeni bi pdf yapmak icin kullanmayi denedigimde meme yapan program, onun disinda ben bunu yapmam dedigini gormedim.. kimbilir belki de benim pdfte bi yamuk vardi..
  • kurulumu, kullanımı, sadeliği, işe yararlılığı, ıvırı, zıvırı ile kullandığım en güzel programlardan biri. ufacık bir pop up çıkartıyor sadece. insanı ondan da kurtarmak için 9.95 usd gibi birşey rica ediyor. sırf adamlara sempatiden dolayı ödeyesi geliyor insanın. (gerçi ödemiyorum, ah bir zengin olsam)
  • benzer olarak primo pdf adlı bir ürün daha bulunan pdf çeviricisi. primo pdf bedavadır, sorunsuzdur.
  • pdf redirect adlı programda aynı işlevi yapar, sorunsuzdur. sanki çevrileri daha az yer kaplıyor.

pdf995'de çok iyi programdır, oldukça az yer kaplar. fakat şu pop up lar bazan ağır bilgisayarlarda dert oluyor.
  • pdfill tek geçerim.
    saçma sapan, internet tarayıcınıza reklam falan da gömmez 995 gibi. ve pdfill'in editörü de vardır; bölersiniz, kesersiniz, biçersiniz...
hesabın var mı? giriş yap