• sitesine girenler nasıl girebiliyor diye şaşakaldığım firmadır.
  • bugün resmen rezil bir günleri olmuştur. 15 kere'nin üstünde deneme hüsran ile sonuçlandı. flypgs aşırı yüklenmeye karşı serverlarını bir bakımdan geçirse iyi olacak. akabinde pes edip skyscanner dan ucuzabilet.com'dan atlas global ile 30 kg bagaj hakkı ve yemek ile daha ucuza aldığım bilet olmuştur.
  • black friday ayağına yine ve yine ve yine yine ve yine ve yine ve yine ve yine ve yine ve yine ve yine ve yine ve yine ve yine ve yine ve şaşırtmadı ve 98 tl tutan git-gel fiyatı sadece 82 tl ye düşüyor.

https://i.hizliresim.com/2elvpn.png

ama gidip bakıyorsun anadolu jet e 78 tl
  • bugün sitelerinden gidiş dönüş dusseldorf 250 liraya bilet aldım. (amsterdama 2 saatlik mesafede ve duseldorfa bilet alışım tamamen amsterdama geçmek için)

yetmedi munih gidiş viyana dönüş 320 liraya bilet aldım.

black friday kolpa falan diyenler adam gibi plan program yapmayı bilmeyenler bence.

kampayasını güzelce yapmış firmadır. istanbul-antalya gisiş dönüş otobüs bile 300 lira olm,almanya diyorum, avusturya viyana falan diyorum bakın dikkat
  • 20 kere deneyip doha ya bilet alırken hata verdi bi daha da bakmadım ulen kampanya yapıyosun tamam anladık da bi sunucu ve bu mobile bir hassasiyet göster
    bi arkadaş belgrada 300 liraya gidiş dönüş aldım demiş kardesim normal zamandada 350 lira zaten bilet 50 lira için mi yırtındın derler adama
    doha bileri 450 liraydı yannız baya uygundu hakketen hakkını yemiyim
  • black friday indirimiyle; izmir istanbul gidiş dönüş uçuşunu 38 tl ye alabildiğim firma. galiba ayakta ya da pilot kucağında gideceğim.
    dün diş macunu alırken kasiyer kız, kampanya var, bi alana bi bedava ama ikisi de aynı ürün olmalı biri naneli diğeri beyazlastirici demişti de önemli değil demiştim. resmen mezarcılık yaptım.
  • fiyat performans açısından fazlasıyla verimlidir. elbette 1 saatlik bir uçuş için yemek servisi ne kadar cazip ise buna ekstra 50 tl vermekte o kadar gereksizdir o yüzden tercih edilesi .
  • üstte bir dünya sövülmüş ancak yaşadığım farklı bir deneyimden de bahsetmemek sanırım haksızlık olacak. bundan yaklaşık 2,5 ay önce eşimin babasının ani vefatı sonrası bütün yaz programımızı iptal etmek zorunda kaldık. tabi 2 hafta sonraki uçuşumuzu da. mail attık, ertesi gün geri döndüler, bundan 24 saat sonra da ücret iadesi aldık. sanırım bu konuda kanuni bir zorunlulukları mevcut değil (yanlış biliyorsam lütfen uyarın) sonuç olarak keşke bizi üzmedikleri gibi kimseyi de üzmeseler.
  • online check-in yaparken 3a-3b verirken onayladıktan sonra bir anda 28d-28e boarding pass'ı bastıran low-cost hava yolu şirketidir.*

çağrı merkezini aradığımda o anda o koltukları başkasının almış olabileceğini*, yapabilecekleri tek şeyin check-in'i iptal etmek olduğunu söylediler. tabii ki, 6 lira (1.5-tl/dk x 4 dk) karşılığında...*
  • çok sevdiğim havayolu şirketi. ciddiyim.
    5 yıldır esb-saw hattını ortalama 15 günde bir kullanıyorum. 35tlye bilet aldığımı bilirim. karşılaştığım tüm personeli kibardı ve yaptıkları rötarların hiç birinde sorun kendilerinde değil, tek pist çalışan sabiha gökçen havalimanında ya da hava şartlarında idi. kimse 2 saat beklemek istemez, buna uçak ve yer personeli de dahil. 150 kişiyi bırak, pilot da eminim eve vaktinde ve canlı olarak gitmek istiyordur.
    35tlye bilet alıp 335 tl kalitesi beklemiyorum ama buna rağmen memnunum ve daha ne olsun diyorum. thy'nin gereksiz ikram savurganlığı olmaması beni memnun bile ediyor. uçak bakımlı olsun, pilot iyi uçursun; kısa ve ucuz uçuşta gerisi hikaye.
hesabın var mı? giriş yap