• üst edit: ooo başlık yine baştan başka başa geçmiş. yazan almış yine başlığı. yazarlar uyardı sağolsunlar.

ooo başlık başa*
    kaçarsa diye ss almıştım zaten.

görsel
    görsel

ramazan'da ibadetini eden eder, etmeyen etmez.

her ne kadar onaylamasam da karışamam. kendi hayatları ve paylaşımları.

ancak bir markayı hedef göstererek başlık açmak. işte bu nereden bakarsan gg'lik bir durum.

tanım: rakı sofrası paylaşımı yapan gençlerin yer aldığı foto.
  • türk halkının en beceremediği konu pegasus çalışanlarına patlamış.

şu: (bkz: size ne)

(bkz: bize ne)
  • (bkz: rakı bardağı görünce kudurmak)

gelen mesajlar üzerine ekleme: ağlayacaksanız oynamayalım.
  • dün ben de içiyordum ama böyle bir sapıklık yapma gereği duymadım. insanların kutsallarıyla dalga geçmeye ne gerek var? kardeşçe yaşayıp gidelim. büyük ihtimalle bu olay toplumda infial yaratacak ve işinden gücünden olacaklar. ne gereği vardı?

edit: cidden pegasus ne alaka? abi fotoğrafa bir daha baktım; 15-16 yaşlarımızdayken yaptığımız hareketlere benzemesiyle birlikte, o yaşlarda bile, bu şekilde kutsal bir konuyu espri ve alay konusu yapmak aklıma gelmezdi. yine başkaları adına utandım valla.

edit2: pegasus açıklama yapmış, adamları kovuyorlar. cidden orada çalışıyorlarmış. onların yaptığı yanlış, ifşacının yaptığı ayrı yanlış, ortalığa yayanın yaptığı bambaşka yanlış. nerden bakarsan bak b.ktan bir iş oldu.
  • (bkz: başlığın ilk entrysinin görünmemesi)
    zamanında engellemişiz demekki bu aktrolu.
  • işlerinden derhal kovulmaları gereken çalışanlar. beyaz yaka olmayı safi batı özentiliği olarak gören saygısız iblisler.
  • utanmaz, arlanmaz batı özentisi bir grup embesilin talihsiz ve gerzekçe paylaşımı.
  • abi ne yırtındın be duyar kasacam diye, belliki ne dısarı çıktığın var ne de dışarı çağıranın. sanane alüminyum kim nerde ne zaman o 12.5 cl sıvıyı boğazından geçirmiş camışın biride kadir gecesi diye not düşmüş, gerçekten gece gece bunu mu dert ettin kendine. allah başka dert vermesin ülke batmış tek entry girmezler ama bu tarz boş beleş şeylere başlık açarlarlar.

tanım: zanax ilk hafta yarım sonraki haftalar 1x1 “yatamadan” önce
  • t: ilgi çekmek uğruna insanları işinden etmek isteyen bir işgüzarın dert edinip açtığı başlığın konusu olan insanlar.

ps. verdim eksini koçum.

pps. kaçmış velet. ağaların da kaçacak, ama seni yanlarında götürmeyecekler. o zaman ne bok yiyeceksin?
  • son 20 yılda insanlar birbirlerine olan saygılarını daha da kaybetti ve dinden de soğudu. netice de bu işte. yanacaksınız olum:)
hesabın var mı? giriş yap