• sacının kızılı akmış hatunların bir de kırmızıyı deniyim diyim igora 088 alıp bunu %9luk peroksit kremiyle saçlarına uygularlarsa ve diplerindeki orijinal saç rengi acık kumralsa dipler pembe uçlar kırmızı oluo. denedim biliyorum. pembe saç çok dikkat çeker.istanbulda pek laf yemezsiniz ama ankarada her 10 kişiden 11i size bön bön bakar ve mutlaka bişeyler söyler.
  • (bkz: pink)
  • ankara'da uzaylı görmüş gibi bakacağımız şey.. biz* biraz tuhafız..
  • kalabalikta hemen goze carpan insanin sahip oldugu sac rengi. ozellikle cingene pembesi hic gozden kacmiyo.
  • hentai cici kizlarinda cok gorulen sac rengi.
  • ilk boyada guzel gorunsede bilinmelidir ki boya aktikca sac tuhaf kirli beyaz gibi bir renk alacaktir ve pembe sacin omru 15 bilemedin 20 gundur...
  • aznavur pasajından edinilebilecek bir adet stargazer magenta saç boyasının saça tatbik edilmesinden ortalama 2 hafta sonra karşınıza çıkabilecek muhteşem saç rengi. yıkama sıklığına göre akan bu saç boyası ilk baştaki mor pembe görünümünü açık pembeye bırakmaktadır.
  • pamuk sekere benzetilebilir.
  • bir anda hayatımın aşkını,babaannemi, akıllara getiren saç rengi. bir siyah beyaz fotograf düştü gözümün önüne, yıllar evvel gördüğüm. babaannemin ölüm yıldönümünde oturuyoruz arkadaşları ile halamda. derken halam eski defterleri karıştırdı, getirdi bir tane 1940lardan kalma siyah beyaz bir fotograf. bu resmin hangi balo için çekildiğini sordu, babaannemin arkadaşlarına. önce cevap geldi, sonra ziyadesiyle o gün anlatıldı. babaannem çılgınlık olsun diye saçlarını giydiği tuvaletin rengine boyatmışmış. tuvaletin rengini sorduğumdaysa yüzümde nasıl yani çiçeği açtı bir anda; pembeymiş de tuvalet...
  • ankarada kızılayda bu renk--ozellikle de koyu,fusyaya kacan tonu--saclarla dolasırken dikkat cekmemek mumkun degildir.kisiyi japon cizgi filmi kahramanlarina benzetebilecegi gibi oldugundan da olgun gosterebilir.sahip oldugum ve olabilecegim en guzel sac rengi diyorum sadece.
hesabın var mı? giriş yap