aynı isimde "pena" başlığı da var
  • bugün bir mail atarak bir yazımı videolaştırdıklarını haber verdiler tıpkı söz verdikleri gibi. ilk başta çok tereddütlüydüm izin istediklerinde hikayemi canlandırma izni verirken. lakin bugün videoyu az önce izlettirdiklerinde bana çok duygulandım.

hayatımın en garip, en kötü anlarından biriydi canlandırdıkları. değişik hissettim. o güne geri döndüm. bu olayı dışardan izlemeyi hep merak etmiştim, acaba bir gün senaryolaştırsam birileri çeker mi diye düşünmüştüm. belki film olarak olmasa da kısa film olarak bu tadı yaşadım.

anlaştığımız gibi ilk bana izlettirdiler ve bir de sürpriz yaptılar okuyucularla paylaşamayacağım. videoda emeği geçen herkese teşekkür ederim.

03.10.2018 eklemesi:
    https://www.youtube.com/watch?v=pqnvc1iwqd0

04.10.2018 sürprizi merek edenler için ekleme:
    (bkz: #81963237)
  • youtube'a girmek için kullanılan minik plastik nesne.
  • vodafone sandım lan. hayırlı olsun dediğim hede.
  • alt tarafı kırmızı ufak bir butonla kendisini sözlükte belli etmiş olan, bu kadar rahatsızsanız reklam engelleyici eklentilerde özellik var istediğiniz öğeyi engelleyebiliyorsunzu alt tarafı ufacık buton amk neyine taktıysanız...
  • saat yönünde 90 derece çevrilmiş tinder işareti gibi sembolü olan.
  • sürekli bir bildirim almış hissi veren nokta
  • derdini sikeyim butonu gelmiş sandım bir an. üzüldüm bak şimdi.

ekşisözlüğün youtube kanalına yönlendiren buton.
  • en çok izlenen videosunun danla biliç videosu olması ibretliktir.
  • pena ekşi sözlük bohçasının "yaması" değildir bilenler için, bilenler de gayet iyi bilir de herhalde bilmezden gelir. sözlüğün yeşil, şeyler'in mavi damlasının, 90 derece dönüp penaya dönüşmesi fikri gayet de süper olmuş, şeyler'in mavisinden sonra kırmızı da gayet güzel durmuş (kırmızıyı severim). profesyonel pazarlamacı olmadığımdan herhalde, gördüğüm anda hoş ve yaratıcı buldum. aynı "marka"yla başlayıp "ekşi video" yapsalardı da yaratıcılık noksanlığı konusunda eleştirilecekti eminim.
    ben beğendim. pena deyince aklına ekşi sözlük gelenler fav!
  • sözlüğe gelen kırmızı nokta.
hesabın var mı? giriş yap