• şimdilik sadece süper lig maçlarının naklen yayınlandığı saatlerle sınırlı olmak üzere periscope'a erişim yasağı getirildi.

o saatlerde rahat rahat osurabiliriz.

ilerde tamamen kapatılabilme ihtimali yok değil.
    edit: kaynak
  • hiç sormazlar zaten neden acaba insanlar maçları periscope üzerinden izliyor. ya da oradan izlenmemesi için biz ne yapmalıyız diye. yine türk usulü bir çözüm engelle işi bitir. ne olacak başka yerlerden yayınlanacak. değişen bir şey olmayacak.
  • beni etkilemeyen erişim yasağıdır.

maçı periscope ile izlemektense iki saat sonrasına alarm kurarak mis gibi uykumu alırım, uyandıktan sonra da mackolik marifetiyle skoru ögrenirim.
  • periscope'da maç yayını yapanların bir çoğunun zaten websitesi de var. geçen birinde beşiktaş'ın maçını 720p veriyordu. digitürk play bile çoğu zaman 480p yayın yapıyor .

gerekirse iptv alırım, digitürk'e para yedirmem.
  • bu kafa, ileride maç olduğu saatlerde interneti komple kapatır.
  • zaten mac saatlerinde internet yurtdisi cikislari yavaslatiliyor. iptv den mac izlenmesin diye. bugune kadar farkedilmemesine sasirdim.

ttneti uzerinden iptv donma yaparken vodafone uzerinden maci rahat rahat izleyebiliyorsunuz. turkcell deki durumu bilemiyorum.
  • scope yoksa instagram var. o yoksa facebook var. canlı yayın yapılabilen yüzlerce sosyal ağ var. internete yasak koyamazsınız. en fazla erişimi zorlaştırırsınız. spor müsabakalarının ücretsiz izleneceği günler yakındır. mücadeleye devam!
  • klasik şark kafası; yasakla geç. hala yasaklarla bir yere varılamayacağını anlamak istemiyorlar ısrarla.
  • kardeşim bu meltemler nerede ossuracak şimdi?
hesabın var mı? giriş yap