• türk metal sendikası genel başkan yardımcısı. "haberi televizyonlardan aldım. ben de bir çay içmeye geldim" diyerek vatan caddesi'ndeki il emniyet müdürlüğü'ne teslim olmuştur.
  • verilen %7'yi "mutlu son" olarak gören sevilmeyen insan. nasıl bir tatmin sınırı varsa artık %7 ile olmuş. bu adamın yönettiği sendikadan bir b.k olmaz. bu ve bunun gibi insanların işçisiyle dalga geçen ona umut verip sonra nah çeken birisinin yönettiği sendikadan toplu çıkışlar olmalıdır -da kime diyorum ayda 1000 tl bile kazanamayan işçiye mi? ayrıca bu işçinin % 70'i akp seçmenidir. daha da konuşmuyorum.
  • kendisi ve benzerleri işçiler üzerinden para kazanmakta ve hala o insanları kandırmaya devam etmektedirler.

15 gün önce yazılmış bir yazı.

• bursa'da hakkını, alın terini ite köpeğe yem etmemek için hak arayışında olan işçi kardeşlerimize karşı ''...hiçbir işçinin burnu bile kanamadan bu işi bitirelim..'' buyurmuş.

lan sen sendika başkanı mısın, saray uşağı mı!
    lan sen kimsin ki emekçileri tehdit ediyorsun!

kimsin lan sen! hangi bakanın, hangi kapının adamısın!

sonunu tatlı bitirelim (bkz: hazal kaya'nın poposu)..
  • bu nasıl sendika başkanı dedirten adamdır. pardon adam mı dedim. adam değildir. işçilerin aldığı grev kararını destekleyeceğine bitirmek için elinden geleni yapmaktadır.*
    bir de utanmadan sertçe uyarmış işçileri
  • an itibariyle olay tv'de canlı yayında süre gelen mess müzakereleri ile ilgili konuşuyor. işçiler grev için hazırlığını yapmış her ihtimali göz önüne almışken kendisi hedefimiz bu işin masada bitmesi , türk ekonomosininin zarar görmemesi gibi klasik aman başıma bir şey gelmesin tavrına devam ediyor. asgari ücrete bu kadar artış gelmişken 100-200 lira artışa işçilerin razı geleceğini zannetmiyorum neler olacağını zaman gösterecek.
  • keskin'de adına bir cadde bulunan keskinli sendikacı.

kendisini savunan bir işçide ciddi anlamda akli sorunlar vardır.
  • şuraya kendisinin karakterini açıklayan bir link bırakayım:

https://twitter.com/…:kavlakpevrul)&src=typed_query

daha 2 saat önce sahibinden'den traktör bakıyordum, nerelere geldim :/
  • (bkz: pevrul)
  • şaşırtmayandır. görsel
hesabın var mı? giriş yap