şükela:  tümü | bugün
  • çiçeği burnunda coin. 2019 un son çeyreğinde testnet, 2020 yılının ilk çeyreğinde borsalardaki yerini alacak. en güzel özelliği ise cep telefonunuzdan mining yapıp 2020 ilk çeyreğine kadar durduk yere paranızı kazanabiliyor olmanız.
    uygulamanın appstore da olması bende güven uyandırdı ne yalan söyleyeyim.

indirip kazımak isteyenler cselamlar referans koduyla başlayabilir.

https://minepi.com/
  • "pi kurucu takımı her biri stanford'ın blockchain topluluğunun kurulmasına katkıda bulunmuş stanford doktora mezunu iki kişi ve işletme yönetimi yüksek lisans'ı mezunu bir kişiden oluşuyor. projenin başarıya ulaşacağının garantisini veremeyiz fakat bütünlüğün yüksek standartlarını sağlarken ortak hedeflerimizi gerçekleştirmek üzere elimizden gelen en iyi çalışmayı sunacağımıza söz veriyoruz."

alıntıda belirtildiği gibi bu projenin başarıya ulaşacağına dair kesin bir dil kullanmıyorlar. ancak gelişim hızı ve mobil cihazlarla kolayca elde edilebilir oluşu ile ilerde iş yapar dedirtiyor. bitcoin üretiminin ne kadar pahalı donanımlar ve yüksek maliyet gerektirdiği gözönüne alınınca pi kazım işi epey külfetsiz ve kolay görünüyor.
    bu işe sıfır risk ve sıfır maliyetle girdikten sonra akıbetini kim neden dert etsin anasını satayım.

ben de "mosmor" davet kodu ile emrinize amadeyim.
    hadi buyur!
  • normalde node işini uzun zamandır bırakmıştım ama nedense bu saçma derecede makul ve kolay geldi , üstteki arkadaşın referensıyla girdim (referans zorunlu, referans tek yönlü çalışmıyor bu arada 2 taraf da pay alıyor) sonuç ne olur bilemem ama mantıklı bi uygulama.

referans kodu : hknatm
    link : minepi
  • eski telefonumla maden yapmaya basladigim uygulama app storeda uygulamanin tam ismi pi network referans kodumla girebilirsiniz referans kodum: srdr
  • referans falan gerekmiyor arkadaşlar diye deneyip burada gider yapmaya gelmiştim ama gerekiyormuş arkadaşlar. kim bilir, belki coin milyarderi oluruz. *

referans : societty
  • referans "frwll"
  • 14 marttan bu yana 150 bin üyeyi geçtiği anons edilen, gelecekte kripto para piyasasında değer görmesi tartışmalı ama imkansız görünmeyen, sıkı ve aktif bir kullanıcı kitlesi ile takas ve alışveriş için kullanılması durumunda bitcoinle yarışacak bir noktaya gelmesi şaşırtmayacak olan kripto para şeyi.

ben şindilik izlemede kalayım. değerlenirse bakarız.
  • guzel gelecek ile scam çıkması yüzde 50 olan coindir, yine de kenarda dursun,biriksin derseniz referans nickim , stevejones
  • bankacılık sisteminin sonunu getirmeyi hedefleyen girişime ait coin.

detaylar için bkz
  • societty referansıyla dahil olduğum kazı-kazan şeysi.
    benim referans da bkelce
    beklerim
    referans kullanıcı adaı olacak dimi?

(bkz: çok güzel hareketler bunlar)